M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 339532
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Dominika Kluźniak dostała pracę dzięki... tupetowi!

Od bohaterów z dzieciństwa można sporo się nauczyć. Dominika Kluźniak, czyli Ewa Szefler z "M jak miłość" pewność siebie zyskała dzięki... Pippi Pończoszance, którą grała w jednym ze spektakli w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

- Pippi jest bezpośrednia. Bez złych zamiarów - bo przecież dzieci ich nie mają - zadaje najtrudniejsze pytania prosto w oczy. To dzięki Pippi znalazłam się w zespole Teatru Narodowego - wyznaje gwiazda w wywiadzie dla magazynu "Twój Styl".

Reklama

 - Pewnego dnia poszłam do dyrektora Jana Englerta, choć wcześniej pewnie nigdy nie przyszłoby mi to do głowy, i zapytałam: "Czy mógłby mnie pan u siebie zatrudnić? Bardzo bym chciała". A on odpowiedział: "To ja też bym chciał". Skorzystałam z filozofii Pippi: "A co się stanie, gdy zapytam? Najwyżej usłyszę odmowę". Wcześniej wstydziłabym się, zresztą z reguły trzymałam się na uboczu. Zawsze brakowało mi odwagi.

Co wydarzy się w życiu Ewy Szefler w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość"?

Ciąża Dominiki Kluźniak wymusiła zmiany w scenariuszu "M jak miłość". Dlatego Ewa wyjechała do Irlandii, by wraz z Krisem (Mariusz Zaniewski) dopiąć na ostatni guzik międzynarodowy projekt badawczy.

Zdradzamy, że widzowie nie tak szybko zobaczą szczęśliwych Marka i Ewę kroczących do ołtarza. Pobyt Szeflerowej za granicą nieco się przedłuży. Czy Mostowiak będzie potrafił dochować wierności narzeczonej? Czy Anna będzie się starała wykorzystać okazję i znów spróbuje wskoczyć do łóżka Markowi?

- Dla Marka zbliża się czas wyboru, a stan zawieszenia powoli się kończy. Myślę jednak, że scenarzyści nie powiedzieli ostatniego słowa. Teoretycznie wszystko zmierza do ślubu Marka z Ewą, ale dopóki nie spotkają się w Urzędzie Stanu Cywilnego, wszystko się może zdarzyć - mówi tajemniczo Kacper Kuszewski.

 

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Dominika Kluźniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje