Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367786
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": ​Do twarzy im w... sukniach ślubnych

Julia Kamińska, czyli Zuza z "Na dobre i na złe", Agnieszka Sienkiewicz, czyli Kasia z "M jak miłość", i Klaudia Halejcio, czyli Sara z "Hotelu 52", wzięły udział w pokazie sukien ślubnych zaprojektowanych przez Violę Piekut. Piękne aktorki w rolach panien młodych pojawiły się na wybiegu podczas Targów Mody Ślubnej.


Reklama

Julia Kamińska, Agnieszka Sienkiewicz i Klaudia Halejcio wciąż czekają na dzień, kiedy przemaszerują w sukniach ślubnych do ołtarza. Śliczne aktorki nie miały jednak nic przeciwko, by wystąpić jako panny młode w pokazie sukien ślubnych zaprojektowanych przez znaną kreatorkę mody Violę Piekut, który odbył się w weekend w Sali Kongresowej w ramach Targów Mody Ślubnej.

Oprócz Julii, Agnieszki i Klaudii na wybiegu pojawiły się także Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", Dorota Czaja, czyli Iwona Krawiec z "Pierwszej miłości", Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej", i Aleksandra Szwed, czyli Bayo Akijame z "Na krawędzi".

- Dla każdej kobiety ślub jest jednym z najwspanialszych wydarzeń w życiu. Już przecież jako małe dziewczynki marzymy o białej sukni w welonem... Dzień, w którym ja wypowiedziałam sakramentalne tak, zapamiętam na zawsze! - mówi Dorota Czaja, która od kilku lat jest szczęśliwą mężatką.

- Muszę przyznać, że świetnie się czuję w sukni ślubnej - żartowała po pokazie kolekcji Violi Piekut Anna Wendzikowska, dodając, że być może w przyszłości poprosi kreatorkę, by zaprojektowała taką suknię specjalnie dla niej.

Znane z seriali aktorki zaprezentowały się na wybiegu nie tylko w białych sukienkach ślubnych, ale też w kreacjach autorstwa Violi doskonale nadających się na... wesele.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd z pokazu, który uświetnił tegoroczne Targi Mody Ślubnej. Zobaczcie, jak pięknie wyglądały jako panny młode!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje