Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370802
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Dla Andrzeja Łapickiego traciły głowy najpiękniejsze aktorki...

Nie jest tajemnicą, że zmarły w 2012 roku Andrzej Łapicki złamał wiele niewieścich serc. Na liście jego miłosnych podbojów były m.in. Beata Tyszkiewicz i Elżbieta Czyżewska. Obie aktorki kochały ponoć pierwszego amanta PRL-u do szaleństwa i... z wzajemnością, ale spotkał je wielki zawód, bo on ani myślał zostawić żony dla jakiejkolwiek dziewczyny!

Andrzej Łapicki, który przez dwa ostatnie lata swojego życia wcielał się w Tadeusza Budzyńskiego w "M jak miłość", uważany był w latach 60. i 70. ubiegłego stulecia za najprzystojniejszego polskiego aktora i nazywany pierwszym amantem PRL-u.

Reklama

Kochały się w nim niemal wszystkie Polki, a wśród nich... Beata Tyszkiewicz i jej koleżanka z akademika Elżbieta Czyżewska (obie podczas studiów przez rok mieszkały razem w jednym pokoju w legendarnej "Dziekance").

Beata zapałała do starszego od niej o pięć lat kolegi po fachu w dniu, kiedy po raz pierwszy go zobaczyła. Elżbieta także straciła dla niego głowę od pierwszego wejrzenia. Ciekawostką jest, że obie aktorki znały i bardzo lubiły żonę Andrzeja Łapickiego, Zofię Chrząszczewską, która... tolerowała romanse małżonka, bo po prostu wiedziała, że nigdy nie zdecyduje się jej zostawić (byli razem od 1947 roku aż do jej śmierci w 2005 roku).

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje