Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 366394
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Dawno niewidziana...

Na ceremonii ślubnej Artura (Robert Moskwa) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska) zobaczymy też dawno nie widzianą Martę (Dominika Ostałowska). Nie chcąc psuć siostrze ślubu, nic nie wspomni o kłopotach swojego syna (Adrian Żuchewicz). Prawda wyjdzie na jaw nieco później...

Łukasz od dawna miał problemy. Wszystko zaczęło się, gdy cztery lata temu przeżył wypadek ze swoją przyjaciółką Karoliną (Aleksandra Kusio) - dziewczyna zginęła, a jej serce zostało przeszczepione Magdzie (Anna Mucha).

Reklama

Choć był niewinny, groziło mu za to 8 lat więzienia. Na szczęście, dosłownie w ostatniej chwili, Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) znalazł i przedstawił w sądzie dowód na niewinność swojego pasierba.

Niedługo potem Łukasz, chcąc o wszystkim zapomnieć, wyjechał do Kolumbii ze swoją dziewczyną Kamilą (Iga Górecka). A wkrótce dołączyła do nich Marta.

Teraz okaże się, że Łukasz od dłuższego czasu mieszka w Niemczech, ale i tam wpadł w kłopoty. W związku z tym nieoczekiwanie wróci do Polski. A z jego problemami będzie musiała zmierzyć się cała rodzina.

Monika Ustrzycka

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje