Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364444
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Czy Marta uratuje swoje małżeństwo?

Marta, zirytowana po kłótni z Andrzejem, opowiada siostrze o swoich problemach - a Maria staje po stronie Budzyńskiego! Zapraszamy na 1088. odcinek "M jak miłość", a w nim...


Reklama

- Twój mąż przeniósł się do matki... A ty, zamiast do niego pojechać i poważnie z nim porozmawiać, wyjeżdżasz do Niemiec, do dzieci? Co ty wyprawiasz, dziewczyno? - Rogowska ciężko wzdycha i spogląda na siostrę... Jednak Marta kajać się nie zamierza!

- Andrzej też mógł przyjechać, wykonać jakiś... gest dobrej woli! Łukasz naprawdę potrzebuje mojej opieki... Dlaczego Andrzejowi tak trudno to zrozumieć?!

- Błagam cię, przestań! A co to za licytacje? Powinnaś ratować swoje małżeństwo, póki się da! Porozmawiaj z Andrzejem... jeszcze dzisiaj. Proszę cię o to, słyszysz?

- Ale ja po południu mam samolot!

Wojciechowska, dumna i uparta, wciąż nie chce wykonać pierwszego kroku... A Maria traci cierpliwość i rzuca krótko:

- Powiem ci coś, bo tylko siostra siostrze może coś takiego powiedzieć... Andrzej ma rację, a ty... Nie gniewaj się, Marta, ale robisz wszystko, żeby rozwalić swoje małżeństwo!

Czy Marta posłucha w końcu rady siostry i poprosi męża o spotkanie? Odpowiedź już we wtorek, 21 października, w 1088. odcinku "M jak miłość"!


Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje