Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365156
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Czy Marcin wygra w sądzie?

Marcin, wspierany przez rodzinę, walczy w sądzie o prawo do opieki nad Szymkiem... Czy w końcu będzie mógł zabrać chłopca do domu? Zapraszamy na 1129. odcinek "M jak miłość", a w nim...

 

Reklama

Podczas rozprawy sędzia najpierw zadaje pytania Chodakowskiemu - by ustalić, jakie warunki może zapewnić synowi. 

- Jak zamierza pan pogodzić opiekę nad dzieckiem z pracą zawodową?

- Pracuję w firmie budowlanej, dobrze zarabiam... A jeśli chodzi o opiekę, to pomoże mi brat, który jest lekarzem, a także moi rodzice. Oczywiście, zatrudnię też opiekunkę do dziecka!

A kolejnym świadkiem jest profesor, który zajmuje się małym w szpitalu. Informuje sędziego o postępach w leczeniu Szymka... Ale ocenia także Marcina - i nie ma o młodym ojcu dobrego zdania.  


- Czy pan Marcin Chodakowski będzie musiał wykonywać jakieś szczególne obowiązki, związane ze stanem zdrowia dziecka, żeby zapewnić mu prawidłowy rozwój?

- Szczególne nie... Ale, biorąc pod uwagę dobro dziecka, muszę przyznać, że... Nie jestem pewien, czy z tymi podstawowymi nie będzie problemu.

- Czy może pan wyjaśnić przyczynę swoich wątpliwości?

- Sam, powtarzam, sam byłem świadkiem, kiedy kilka dni temu pan Chodakowski wtargnął na oddział szpitalny... 


- Bo chciałem zobaczyć syna! To takie dziwne?! - Marcin, zdenerwowany, od razu lekarzowi przerywa. A sędzia posyła jemu - i Budzyńskiemu - lodowate spojrzenie:

- Panie mecenasie... Proszę pouczyć swojego klienta, że nie powinien zabierać głosu, dopóki nie udzieli mu go sąd!

Tymczasem profesor, chwilę później, kontynuuje zeznania...

- Bardzo panu Chodakowskiemu współczuję. Rozumiem, w jak trudnej sytuacji się znalazł, co przeżywa... Ale tym bardziej nie mam pewności, czy w obecnej chwili jest w stanie podołać tak odpowiedzialnemu zadaniu, jakim jest opieka nad dzieckiem! Szczególnie niepokojące jest to, że ten incydent z wtargnięciem na oddział był już którymś z kolei...

Czy Marcin zdobędzie jednak prawo do opieki nad Szymkiem - mimo błędu, który popełnił w szpitalu? Emisja 1129. odcinka numer  już w poniedziałek, 23 marca, zobacz koniecznie!

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje