M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 360587
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Czy kolejna gwiazda odejdzie z serialu?

Czy po Andrzeju Młynarczyku i Oldze Frycz "M jak miłość" opuści kolejna gwiazda? Przed wakacjami jedna z bohaterek wyjechała przecież z Grabiny.

Mowa oczywiście o Oldze Kalickiej, która od 2016 roku wciela się w Justynę Górską.

Reklama

Spekulacje na temat losów jej serialowej bohaterki rozpoczęły kiedy w wyemitowanych przed wakacjami odcinkach Justyna otrzymała pracą w prestiżowym warszawskim liceum i zdecydowała się opuścić Grabinę. ,

Jak potoczą się losy młodej dziewczyny?

Górska przed wyjazdem pożegna się z Natalią (Marcjanna Lelek), z którą rywalizowała o Franka (Piotr Nerlewski). Mostowiaczka zapowie, iż muszą poważnie porozmawiać.

- Ale o czym? - zapyta przestraszona Górska.

- Chodzi o Olkę (Dagmara Bryzek) - odpowie policjantka. Justyna odetchnie z ulgą.

A Natalia podziękuje jej za to, że pomogła w rozwiązaniu śledztwa w sprawie noworodka porzuconego w kościele.

- Mała pójdzie do adopcji - stwierdzi Natalka. - Mam nadzieję, że trafi na kochających rodziców i prawdziwy dom. A to wszystko dzięki tobie!

- Skoro jedziesz w szeroki świat, chciałam ci powiedzieć, że będę za ciebie trzymała kciuki - wyzna nauczycielce i doda, że - choć różnie między nimi bywało - bardzo się cieszy, że wygrała konkurs, dostała wymarzoną pracę i wyjeżdża do Warszawy. - Wykosiłaś całą konkurencję - powie.

Niestety, po wakacjach okaże się, że plany Justyny spalą na panewce - jesienią Górska ponownie pojawi się w Grabinie.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie z jednym z najpopularniejszych polskich seriali pożegnali się Olga Frycz (Ala Zduńska) oraz Andrzej Młynarczyk (Tomek Chodakowski).

Olga Frycz po raz pierwszy wcieliła się w Alę 8 lutego 2013 roku. O swoim odejściu poinformowała publikując pod post na Facebooku.

- Nie wiedziałam, że przygoda z "Emką" trwać będzie aż 4 i pół roku. To był dziwny czas... Niemniej jednak nie żałuję, bo przy okazji pracy poznałam kilku super ludzi.

Wiemy już, że małżeństwo Zduńskich się rozpadnie, a Ala prawdopodobnie na stałe wyjedzie do Anglii.

Z kolei los Tomka Chodakowskiego może zakończyć się tragicznie. Jak już informowaliśmy policjant zginie w wyniku odniesionych ran.

Premierowe odcinki "M jak miłość" będziemy mogli oglądać od 28 sierpnia w poniedziałki i wtorki o 20.40.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje