Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Czy Agnieszka Sienkiewicz będzie szóstą gwiazdą "Emki", która wygra "Taniec z gwiazd

W dotychczasowych edycjach "Tańca z gwiazdami" po Kryształową Kulę sięgnęło już pięć gwiazd "M jak miłość". W najbliższy piątek wieczorem okaże się, czy Agnieszka Sienkiewicz, czyli Kasia Mularczyk, będzie kolejną aktorką związaną z najchętniej oglądanym polskim serialem, która wygra show...


Reklama


Agnieszka Sienkiewicz bez wątpienia udowodniła już, że taniec towarzyski nie ma przed nią żadnych tajemnic. W ramionach Stefano Terrazzino czuje się na parkiecie jak ryba w wodzie, a układy, jakie przygotowuje pod okiem wymagającego trenera, zdobywają najwyższe noty jurorów "Tańca z gwiazdami" i bardzo podobają się głosującym na swych ulubieńców telewidzom. Serialowa Kasia Mularczyk z "M jak miłość" być może już w piątek wzbogaci się o 100 tysięcy złotych i dołączy do wcale niemałego grona aktorów "Emki", które sięgnęły po Kryształową Kulę.

Triumfalny przemarsz związanych z "M jak miłość" gwiazd przez parkiet "Tańca z gwiazdami" rozpoczął się już w drugiej edycji show. Zwycięstwo Kasi Cichopek, czyli Kingi Zduńskiej, która dzięki udziałowi w programie stała się gwiazdą pierwszej wielkości i znalazła... męża, zapoczątkowało trwającą do dziś dobrą taneczną passę aktorek i aktorów wcielających się w główne role w "Emce". Trzecią edycję "Tańca..." wygrał Rafał Mroczek, czyli Paweł Zduński", w siódmej triumfowała Magdalena Walach, czyli Agnieszka Olszewska, zwyciężczynią dziesiątej okazała się Anna Mucha, czyli Magda Marszałek, a w trzynastej - ostatniej edycji emitowanej na antenie TVN - wszystkich rywali pokonał Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak.

- Nie spodziewałam się, że znajdę się w finale "Tańca z gwiazdami". Jestem szczęśliwa, że tak się stało, ale - i mówię to naprawdę szczerze - nie liczę na zwycięstwo. Ania Wyszkoni, z którą rywalizować będę o Kryształową Kulę, jest perfekcyjna w każdym ruchu, świetnie tańczy i wydaje mi się, że to ona wygra - twierdzi Agnieszka Sienkiewicz.

To, czy grająca Kasię Mularczyk w "M jak miłość" aktorka ma rację prorokując, że 15. edycję "Tańca z gwiazdami" wygra Anna Wyszkoni, okaże się już w piątek 14 listopada. Dotychczas jednak żadnej piosenkarce nie udało się wygrać popularnego show, na parkiecie którego najczęściej triumfowały gwiazdy "Emki"!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sienkiewicz | M jak miłość | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje