Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368159
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Co połączyło Annę Muchę i Barbarę Kurdej-Szatan?

Aktorki znane z serialu "M jak miłość" staną razem na jednej scenie! Kiedy?


Reklama


Połączą je... czarownice!

Aktorki Barbara Kurdej-Szatan i Anna Mucha poprowadzą tegoroczną imprezę "Sabat czarownic 5. Kielce 2014". 

W wielkim widowisku, organizowanym od 2010 r. około Nocy Świętojańskiej, a odbywającym się w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach, występują największe gwiazdy polskiej estrady, m.in. Maryla Rodowicz, Piersi, Justyna Steczkowska, Zakopower, Wilki czy Maciej Maleńczuk.

Barbara Kurdej-Szatan urodziła się w 1985 r. w Opolu. Jest absolwentką krakowskiej PWST. Związana z Teatrem Nowym w Poznaniu. Wystąpiła w drugiej edycji programu rozrywkowego "X Factor". Popularność przyniosła jej rola konsultantki ds. obsługi klienta w serii spotów reklamowych.

Występowała w wielu znanych polskich serialach, m.in. "Barwach szczęścia" i "Pierwszej miłości". Od 2014 roku gra rolę Joanny w "M jak miłość". Ostatnio Kurdej-Szatan miała okazję sprawdzić się jako prowadząca Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

W "M jak miłość" po wakacjach...

Obie panie znalazły się w obsadzie premierowych odcinków "M jak miłość". Madzia (Anna Mucha) pojawi się w życiu Pawła w najmniej spodziewanym momencie. Akurat wtedy, gdy Zduński zaręczył się z Alą i wszystko jest już gotowe na ich ślub!

- Nie mogę zbyt wiele zdradzić - powiedziała tajemniczo Mucha. - Powiem tylko tyle, że będzie... biała sukienka. Czy to oznacza, że Madzia rozbije związek Pawła z Alą i sama weźmie ślub ze Zduńskim, który jest jedynym stałym punktem w jej życiu?

Natomiast Joanna (Barbara Kurdej-Szatan), czyli amerykańska niania Wojtusia wmiesza się w historię z Małgosią, przez co narazi się na wielkie niebezpieczeństwo. W tym miejscu na usta ciśnie się pytanie o to, w jakie kłopoty wplątała się Chodakowska?


Źródło: "Tele Tydzień"/ Agencja W. Impact

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Barbara Kurdej-Szatan | Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje