M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 312443
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Co knuje Starski?

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) nie od razu polubi swego nowego pracodawcę. Dopiero gdy okaże się, że Starski (Radosław Krzyżowski) wie wszystko o miejscu, w którym ona się wychowała i spędziła całą swoją młodość, poczuje do niego sympatię. Nie będzie świadoma, że biznesmen coś knuje...


W 1326. odcinku "M jak miłość", na który TVP2 zaprasza we wtorek 31 października o godzinie 20.50, Marysia bardzo podpadnie swojemu nowemu pracodawcy. Przez nieuwagę wyleje kawę na leżące na biurku Starskiego dokumenty.

Reklama

- To dość ważne notatki, a biurko to antyk, unikat. Kupiłem je na aukcji w Genewie i nie ukrywam, sporo kosztowało - zdenerwuje się biznesmen.

Rogowska sięgnie po chusteczki i zacznie nimi wycierać zalany blat.

- Bardzo przepraszam, ale to tylko mebel... Przeżyje trochę kawy - westchnie.

- Uparła się pani, żeby narobić jeszcze więcej szkód? - zapyta Kamil, z trudem próbując powstrzymać się od śmiechu.

W końcu Starski nie wytrzyma i uśmiechnie się do Marii.

- Mebel jak każdy inny, był na wyposażeniu domu - powie i przyzna się, że żartował, twierdząc, że biurko przywiózł ze Szwajcarii.

- Przepraszam, czasem słyszę, że mam paskudny charakter - stwierdzi i poprosi Rogowską, by przez wyjściem do domu poświęciła mu jeszcze kilka minut.

- Odprowadzę panią - zaproponuje.

W parku okalającym dom Kamil wyzna Marysi, że bardzo chciałby wybrać się na wycieczkę po okolicy i zapyta, czy zabrałaby go nad staw, o którym słyszał, że kiedyś było w nim mnóstwo ryb.

- Mój ojciec w młodości często chodził tam na ryby, czasem zabierał ze sobą mnie i siostrę - powie Rogowska, a Starski - widząc, że wzruszyła się, wspominając dawne czasy - zacznie jej opowiadać historię... stawu w Grabinie.

- Przed wojną to był staw hodowlany. Podobno przynosił całkiem niezły dochód. Hodowano tam karpie, liny, karasie - usłyszy Maria.

- Zanim tu zamieszkałem, starałem się o tych terenach dowiedzieć jak najwięcej - doda Kamil, a gdy jego towarzyszka zapyta, dlaczego kupił luksusową posiadłość właśnie tutaj, stwierdzi, że zdecydowały o tym względy sentymentalne.

Marysia nie będzie miała pojęcia, że Starski, do którego podczas wspólnego spaceru poczuła ogromną sympatię, ukrywa przed nią prawdziwy powód swojej przeprowadzki do Grabiny. Zdradzamy, że Kamil poprosi swą prawniczkę - Janiszewską (Katarzyna Jamróz) - by pod żadnym pozorem nie zdradziła Rogowskiej planów, jakie ma wobec niej i... Grabiny. Co knuje niepełnosprawny bogacz?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje