M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 339329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Co ich czeka w 2015 roku?

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, jaki los spotka w 2015 roku bohaterów polskich seriali. Komu pisana jest miłość, komu rozstanie, a komu... śmierć?


Reklama


"M jak miłość": Karta Śmierć i... ostateczne pożegnania

Dramatyczne koleje losu zapisane są w kartach tarota dla Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) i Marcina (Mikołaj Roznerski). - Widzę tu wielką miłość i zarazem... wielką rozpacz i łzy - zapowiada tajemniczo Georgina. - Mularczykówna i Chodakowski zapiszą się razem do szkoły rodzenia, ale na tym wyczerpie się ich limit szczęścia. Ślubu nie będzie! Obok karty Śmierć układa mi się Wieża, co może oznaczać nagły, śmiertelny wypadek. W każdym razie coś ostatecznego.

"Na Wspólnej": Ewa rzuca ArturaNiestety, los nie będzie łaskawy dla Artura (Janusz Chabior). Karty mówią, że ukochana Ewa (Ewa Gawryluk) złamie mu serce. Naczelnego porzuci dla Radka Wichrowskiego (Piotr Michalski)! Choć w zasadzie to dziennikarz wyprowadzi się z jej mieszkania, stawiając ultimatum: albo on, albo alpinista.

"Klan": Monika i Feliks znowu razemPo trwającym chwilę romansie z bezrękim artystą Monika (Izabela Trojanowska) da jeszcze jedną szansę Feliksowi (Jan Piechociński). Nowak, który już w Wigilię wybaczył ukochanej skok w bok, zjawi się w jej domu z całym dobytkiem. Znów zostaną parą i do łez będą bawić fanów "Klanu" przez cały 2015 rok.

"Barwy szczęścia": Alkohol, kłótnie i rozstanie!2015 rok okaże się trudny zarówno dla Marty Walawskiej (Katarzyna Zielińska), jak i dla Kaśki Górki (Katarzyna Glinka). Pierwsza z nich wpadnie w szpony nałogu alkoholowego. Pite całymi butelkami wino wcale nie pomoże w rozwiązaniu problemów Walawskiej w jej związku z Arturem (Jacek Rozenek), a wręcz jeszcze je wyolbrzymi.

Z kolei życie Górkówny zostanie wywrócone do góry nogami za sprawą ĺ"tej trzeciej". Między Kaśką a Łukaszem (Michał Rolnicki) stanie jego żona Dominika (Aleksandra Woźniak). Sadowska zarzuci Górkównie rozbicie jej małżeństwa. W efekcie zniszczy szczęśliwą rodzinę.

"Na dobre i na złe": Piotr nie odejdzie od Hany?Nie mamy dobrych prognoz dla sympatyków Hany (Kamilla Baar) i Piotra (Marek Bukowski). Tarot mówi, że ona poczuje potrzebę wyznania mężowi całej prawdy o swojej zdradzie z Krzysztofem (Mateusz Damięcki). On postanowi natychmiast wyprowadzić się od żony. Czy jej jeszcze wybaczy i do niej wróci?Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje