Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368577
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ciąża w wyniku gwałtu? Dla Lilki byłby to koniec życia...

Lilka (Monika Mielnicka) oznajmi Mateuszowi (Krystian Domagała), że postanowiła nikomu nie mówić, że została zgwałcona. - Poradzę sobie z tym sama – stwierdzi i doda, że boi się tylko jednego... Niechcianej ciąży!

W 1487. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 21 stycznia o godzinie 20.55 w TVP2) Barbara (Teresa Lipowska) poprosi Marysię (Małgorzata Pieńkowska), by wybadała, co słychać u Mateusza, który od jakiegoś czasu mieszka u Banachów.

Reklama

- Martwię się... Był tu przed chwilą i wyglądał okropnie, taki blady, zmizerowany, jakby nie wiem, był chory... Zabrał rzeczy na zmianę i tyle go widziałam. Wrócił do Lilki - powie córce seniorka rodu Mostowiaków.

- Przecież miał już wrócić do domu. Porozmawiam z nim - obieca Rogowska.

Jeszcze tego samego dnia Marysia odwiedzi Lilkę i wprost zapyta Mateusza, co się dzieje.

- Czuję, że masz kłopoty - westchnie.

- To nie Mateusz ma kłopoty, tylko ja - stwierdzi Banachówna i okłamie Marię, że jest w nie najlepszej formie psychicznej przez koleżanki ze szkoły, które się na nią uwzięły i zatruwają jej życie.

Rogowska zgodzi się, by Mateusz jeszcze przez kilka dni - przynajmniej dopóty, dopóki matka Lilki (Dorota Chotecka) musi czuwać przy łóżku przebywającego w szpitalu Kamilka (Miłosz Kwiecień) - został u Banachów.

Po wyjściu Marii młody Mostowiak po raz kolejny powie Lilce, że uważa, iż popełnia błąd, nie mówiąc nikomu prawdy o tym, co stało się po imprezie w pubie. Obieca jednak nastolatce, że znajdzie chłopaka, który ją zgwałcił.

- Przysięgam, że już nigdy nikomu nie pozwolę cię skrzywdzić - wyszepcze.

Lilka przytuli się do niego i nagle zacznie płakać.

- Co jest? Dlaczego płaczesz? - zapyta Mateusz.

- Ty nic nie rozumiesz... Dla mnie to koniec życia. Nie chcę żyć! Chcę umrzeć! - usłyszy w odpowiedzi.

- Boję się. Strasznie się boję... Co będzie, jeśli zaszłam w ciążę? Myślę o tym bez przerwy - powie mu Banachówna.

Kilka dni później dziewczyna źle się poczuje. Wyzna Mateuszowi, że spóźnia się jej okres! Czy test ciążowy wykaże, że to, co spędza jej sen z powiek, dzieje się naprawdę? Czy Lilka zaszła w ciążę w wyniku gwałtu?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje