Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367429
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“M jak miłość": Ciąża Agnieszki!

Los potrafi płatać ludziom figle. Ledwo Tomek (Andrzej Młynarczyk) zamieszka z Joanną (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach) odkryje, że jest w ciąży. Z Chodakowskim, ma się rozumieć!


Reklama


Wprowadzenie się Tarnowskiej do Chodakowskiego zbiegnie się w czasie z powrotem Olszewskiej do pracy. W tym miejscu widzom należy się wyjaśnienie, że Tomek zaproponuje Joannie, by zamieszkała u niego nie jako jego nowa dziewczyna, lecz przyjaciółka.

Uzna, że Tarnowska nie powinna być sama po śmierci swojej mamy Doroty (Katarzyna Żak).

Wspólny dach zbliży ich jednak do siebie...

Tymczasem Olszewską dopadną problemy ze zdrowiem - osłabienie i omdlenia. Fatalne samopoczucie stanie się powodem wizyty u lekarza, który w 1149. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 2 czerwca w TVP2)  stwierdzi ciążę. A Maryla (Izabela Kapiasova) od razu domyśli się, że ojcem będzie właśnie Tomek.

Romanse kwitną

Eksplozja uczuć czeka Annę (Tamara Arciuch) i Wernera (Jacek Kopczyński). Po odkryciu szokującej prawdy na temat Rafała (Przemysław Bluszcz) prawnik zaproponuje, że zamieszka w siedlisku aż do czasu złapania szaleńca przez policję.

Nastąpi to w 1146. odcinku “Emki" (emisja w poniedziałek 25 maja w TVP2). Postanowi opłacać ochronę i zainstalować w posiadłości alarm. Będzie usiłował pomóc ukochanej w uporaniu się z licznymi awariami. Tyle że okaże się technicznym antytalentem.

Po kolejnej porażce zacznie się zastanawiać, kiedy Anna go porzuci. Lecz Gruszyńska - zamiast o rozstaniu - nieoczekiwanie wspomni o... miłości.

A później wcale nie zaprotestuje, gdy Adam rzuci, że mogliby razem zamieszkać na stałe.

Wszystko wskazuje na to, że strzała Amora dosięgnie także Marcina (Mikołaj Roznerski) i kuratorkę Izę (Adrianna Kalska). Chodakowski całkiem nieźle będzie radził sobie z opieką nad swoim małym Szymkiem (Staś Szczypiński), choć dopadnie go zmęczenie.

Spostrzegawcza i wrażliwa Iza od razu to zauważy. Przy okazji zdradzi młodemu ojcu, że skierowała już do sądu wniosek o uchylenie nadzoru kuratorskiego.

- Jestem pewna, że nie potrzebujesz kontroli - wyjaśni dziewczyna. - Chciałabym jednak zapewnić cię, że zawsze możesz liczyć na moją pomoc. Mówię ci to zupełnie prywatnie...

Rozkwitnie również romans Madzi (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel). Podczas kolejnej randki lekarz zaproponuje Marszałkównie, by się do niego wprowadziła.

Choć w pierwszej chwili dziewczyna będzie zaskoczona, jeszcze tego samego dnia - w 1147. odcinku (emisja we wtorek 26 maja w TVP2) - wyzna chłopakowi, że przyjmuje jego ofertę.

Zdumiony tym Paweł (Rafał Mroczek) poradzi jej, by zachowała ostrożność.

- Pamiętaj, że dzieli was z Olkiem spora różnica wieku - podkreśli.

Magda poczuje się tym urażona.

Z kolei Maria (Małgorzata Pieńkowska), widząc gwałtowną reakcję syna, powie mu, by zapomniał o zazdrości i nie trzymał ciągle dziewczyny na swojej liście rezerwowej.

W efekcie Zduński prosi Magdę o spotkanie i przeprosi ją za swoje brutalne słowa.

Z kolei Ula (Iga Krefft) zadzwoni do Franka (Piotr Nerlewski) i spróbuje umówić się z leśniczym na kolejne spotkanie.

W tym samym czasie chłopak odbierze SMS od byłej ukochanej, która również zechce się z nim spotkać. Chwilę później przypadkiem wpadnie na Natalkę (Marcjanna Lelek), którą podwiezie do domu. Mostowiaczka poczuje do niego wyraźną sympatię.

Jak na ironię, właśnie wtedy zadzwoni do niej siostra, by zwierzyć się jej z tego, jak bardzo podoba jej się... Franek.

Za to Filarski (Andrzej Precigs) prześle na Deszczową kwiaty dla Zuzy (Jolanta Fraszyńska), a później sam - niby przypadkiem - wpadnie do Zduńskich i zasypie atrakcyjną nianię komplementami. Przy okazji wspomni opiekunce o swojej przyjaźni z Moniką (Anna Wendzikowska) - twierdząc, że to właśnie ona nieszczęśliwie zakochała się w nim, a nie na odwrót. Nie przepuści okazji, by uwodzić Zuzę. Z jakim skutkiem?

Stara miłość nie rdzewieje?

Marta (Dominika Ostałowska) zdecyduje się ratować swój związek z Andrzejem (Krystian Wieczorek) i zmusi go, by poszli na terapię małżeńską. A Maria weźmie sobie do serca uwagę swojej siostry i zacznie uważać na Bilskiego (Zbigniew Stryj). Po krótkotrwałym zauroczeniu przestanie odbierać od nowego adoratora telefony. 
Czy to oznacza, że Rogowski (Robert Moskwa) może liczyć na wybaczenie z jej strony i powrót na łono rodziny?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje