M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 310440
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość“: Chore plany Kryńskiej

Wkrótce Kryńska (Ilona Lewandowska) mylnie posądzi Olka (Maurycy Popiel) o romans z Magdą (Anna Mucha) i postanowi odpłacić się rywalce. A kiedy jej plany wezmą w łeb, zdecyduje się skompromitować lekarza.

Niebawem Olek zacznie wyraźnie unikać kolejnych spotkań ze swoją kochanką Anetą, przez którą rozpadło się jego małżeństwo z Magdą ... A Kryńska podsłucha przypadkiem, jak jej wybranek umawia się w hotelu z inną. Dziewczyna nabierze przekonania, że chodzi o Chodakowską. I najpierw wpadnie do hotelu, by upewnić się, że jej ukochany dotarł na schadzkę, a następnie postanowi zemścić się na Magdzie.

Reklama

Tymczasem nową kochanką Olka okaże się atrakcyjna pielęgniarka Iwona (Weronika Bartold)... Kryńska - nieświadoma, kto jest jej prawdziwą rywalką - zdecyduje się wprowadzić w życie plan policzenia się z Magdą.

Właśnie w związku z tym  umówi się na spotkanie z prywatnym detektywem Jackiem Bosackim (Mateusz Grydlik). Zleci mu zdobycie materiałów kompromitujących Chodakowską. 

W 1346. odcinku Aneta znajdzie w aucie Olka damskie okulary, ale nadal będzie ukrywać przed ukochanym, że wie o jego zdradzie...

I - przekonana, że dowód należy do Magdy - pojedzie do bistro, by zostawić go u  Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel). Później dziewczyna ponownie spotka się z detektywem, który będzie miał dla niej zdjęcia Chodakowskiego z kochanką...

A do tego poprosi też o rozmowę Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), tajemniczo zapowiadając, że chodzi o relacje Magdy z Olkiem. Pechowo jednak detektyw spóźni się na ich wcześniejsze spotkanie, wobec czego Kryńska przekaże w końcu Andrzejowi kopertę ze zdjęciami kochanków, nawet nie zaglądając do środka - pewna, że chodzi właśnie o Chodakowską...

I dozna szoku, gdy prawnik odda jej fotografie, na których wyraźnie widać Olka z... Iwoną. Kryńska szybko jednak adaptuje się do sytuacji i ponownie skontaktuje się z detektywem, któremu tym razem zleci, by zostawił Magdę w spokoju i przygotował materiały, które pomogą jej zniszczyć Olka.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje