Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364098
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": ​Chce odwołać ślub?

Zapraszamy na 1078. odcinek "M jak miłość", w którym Ewa przyjedzie na kilka dni do Polski... i przekaże narzeczonemu złą wiadomość.
- Wiesz, Marek... Kris opublikował wyniki naszych prac... I są bardzo obiecujące - Ewa zerknie ostrożnie na ukochanego. - Na tyle obiecujące, że zainteresowali się nimi naukowcy z Filadelfii... I zaproponowali nam współpracę.

A Marek od razu pośle narzeczonej ciepły uśmiech:

- No i super! Gratuluję! Wyślij Krisa do Filadelfii, a sama wracaj do domu!

- To nie jest takie proste... Widzisz, ja... Aż się boję ci to powiedzieć! Ale specjalnie przyleciałam, żeby o tym z tobą porozmawiać... Dostaliśmy propozycję wyjazdu do Stanów. Oboje, Kris i ja. Na pół roku. Mniej więcej tyle potrzeba, żeby zakończyć badania i sfinalizować cały projekt...

- Żartujesz... Prawda? - tym razem w głosie Mostowiaka pojawi się chłód. - No, ale przecież... nie możesz lecieć! Jest Antek, no i... jestem ja! Planowaliśmy latem wziąć ślub...

- Jeśli się zgodzisz, moglibyśmy przesunąć ślub o parę miesięcy... Zrozum... Bardzo długo się nad tym zastanawiałam. Nie chcę was zostawiać, ale... taka okazja trafia się raz w życiu!

Co odpowie Marek? Emisja 1078. odcinka "M jak miłość" już we wtorek, 16 września - takich emocji lepiej nie przegapić! 

Reklama


Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje