M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 345732
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Basia choruje przez romans Artura?

Zdrada Artura doprowadzi do rozwodu Rogowskich? Stres i napięcie bardzo źle wpłynie na małą Basię.

Maria chce rozwodu!

Maria (Małgorzata Pieńkowska) wystąpi do sądu o rozwód z Arturem (Robert Moskwa), który wdał się w romans z Teresą (Dominika Łakomska).

Reklama

Będzie też walczyła o przyznanie pełnej opieki nad Basią. Rogowski zapowie żonie, że chce widywać córkę częściej, niż w dwa weekendy w miesiącu, jak Rogowska zaproponuje.

Tymczasem Basia, która marzy o tym, żeby wszystko było tak, jak do tej pory, zacznie więc symulować choroby, byle tata wrócił do domu.

Ale czy to jest jeszcze możliwe?

Nowy adorator?

W życiu Marysi (Małgorzata Pieńkowska) pojawi się niebawem nowy mężczyzna - Robert Bilski, w roli którego zobaczymy lubianego i cenionego aktora Zbigniewa Stryja, szerokiej widowni serialowej znanego m. in. jako Adam Roztocki z “Na Wspólnej".

W 1101. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 23 grudnia w TVP2)  Maria spotka w bistro swojego dawnego znajomego z przychodni w Gródku - Roberta Bilskiego, który nagle zacznie się źle czuć. Rogowska od razu zabierze  go do swojego gabinetu na badanie. Kilka godzin później Bilski zadzwoni do Marii, by podziękować za pomoc, a ona zaprosi go na swoje zajęcia z tańca i w końcu oboje spędzą wieczór na parkiecie...

Później wpadną na ulicy na Artura, który zda sobie sprawę, że jego miejsce w każdej chwili może zająć ktoś inny...

Czy widok Bilskiego u boku Marysi sprawi, że Rogowski odzyska rozum i zacznie walkę o uratowanie swojego małżeństwa?

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje