Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364052
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan zrobiła splasha na planie filmu

Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna z "M jak miłość", dołączyła do popularnej zabawy internetowej splash. W przeciwieństwie do większości uczestników gry filmem, w którym wskakuje do basenu, nie chce jednak dzielić się z fanami. Jak dotąd opublikowała go jedynie na prywatnym profilu na Facebooku.


Reklama

Splash od kilku tygodni robi furorę wśród polskich gwiazd. To wyzwanie polegające na oblaniu się wodą lub zamoczeniu się w jak najbardziej spektakularny sposób i uwiecznienie tego na filmie. Po wykonaniu zadania należy nominować do nakręcenia własnego filmiku troje znajomych. Nominowany ma 48 godzin na odpowiedź. Niepodjęcie wyzwania jest równoznaczne z zaproszeniem osoby nominującej na kolację. Wyzwanie podjęli już: Filip Chajzer, Jolanta Pieńkowska, Zofia Ślotała i Joanna Krupa.

- Nominował mnie Mateusz Banasiuk, mój kochany kolega, z którym gramy w spektaklu "Old Love". Nominowała mnie też moja koleżanka Eva Grygo, która jest DJ-ką - mówi Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Aktorka nakręciła swój filmik na planie komedii romantycznej "Dzień dobry, kocham Cię!". Pomógł jej w tym kolega z planu - aktor Łukasz Garlicki.

- Wykorzystałam fakt, że w jednym z domów, w którym kręciliśmy, był basen, więc Łukasz Garlicki pomógł mi wymyślić tego splasha. Wrzucił mnie do basenu i nakręciliśmy to - mówi Barbara Kurdej-Szatan.

Gwiazda nie chce się jednak dzielić nagraniem z fanami. Jak dotąd opublikowała je jedynie na prywatnym koncie w serwisie społecznościowym. Do zabawy wciągnęła już jednak kolejne osoby.

- Nominowałam Łukasza, ale jeszcze nie wykonał swojego zadania. Nominowałam także mojego męża i Dorotę Pomykałę, bo jakoś jej się bardzo spodobała ta zabawa, kiedy jej o niej opowiadałam - mówi Barbara Kurdej-Szatan.

Splash to od kilku tygodni ulubiona internetowa zabawa polskich gwiazd. Niedawno furorę zrobił film, na którym Jolanta Pieńkowska wskakuje do basenu, w odpowiedzi na wyzwanie rzucone przez Filipa Chajzera. Do zabawy dołączyli już także Dawid Woliński, Joanna Krupa, Natalia Klimas, Zofia Ślotała i Joanna Horodyńska. Zdaniem socjologów zabawa ta pomaga gwiazdom skrócić dystans między nimi a publicznością i ocieplić swój wizerunek.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje