Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368191
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan zostanie gwiazdą Polsatu i na dobre zniknie z TVP?

Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia Chodakowska z "M jak miłość", która ostatnio straciła "posadę" naczelnej gwiazdy TVP i rolę gospodyni aż trzech programów ("The Voice of Poland", "The Voice Kids" i "Dance, dance, dance"), z radością przyjęła zaproszenie do poprowadzenia polsatowskiego festiwalu "Przebojowe Opole". W barwach Telewizji Polsat aktorka zadebiutuje już w najbliższy weekend...

Barbara Kurdej-Szatan - choć przez kilka ostatnich lat kojarzona była z telewizyjną Dwójką - od czasu do czasu pojawiała się w programach konkurencyjnych stacji.

Reklama

Tuż przed wakacjami mieliśmy okazję oglądać ją na antenie Polsatu jako... wokalistkę w jednym z odcinków show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", od dwóch lat gra główną rolę w emitowanym również w Polsacie serialu "W rytmie serca".

Podobno szefowa stacji Zygmunta Solorza od dawna ma chrapkę na kochaną przez widzów aktorkę i bardzo chciałaby mieć ją pod swoimi skrzydłami.

Kilka dni temu, gdy okazało się, że Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi już żadnego z trzech programów, które firmowała swym nazwiskiem i twarzą jako prowadząca, Nina Terentiew zaproponowała jej rolę gospodyni koncertu "Przebojowe Opole. Jedziemy na wakacje" i udział w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami".

Odtwórczyni roli Joasi w "M jak miłość" zgodziła się poprowadzić opolski koncert razem z Maciejem Dowborem i Maciejem Rockiem. Na scenie amfiteatru w jej rodzinnym mieście zobaczymy ją już w najbliższy weekend.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje