M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390713
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan zapowiada... książkę o sobie!

Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia z "M jak miłość", która lada moment po raz drugi zostanie mamą, ogłosiła właśnie, że intensywnie pracuje nad... książką o sobie. "Robimy taki secret project" - wyznała jednemu z portali plotkarskich i dodała, że książkę, w której zdradzi mnóstwo sekretów ze swego życia, pisze razem z bliską przyjaciółką.


Barbara Kurdej-Szatan była jedną z gwiazd koncertu charytatywnego "Dla Andrzeja Strzeleckiego", z którego cały dochód przeznaczony został na wsparcie internetowej zbiórki pieniędzy na zakup kosztownego leku mogącego uratować życie zmagającego się z rakiem płuc i oskrzeli odtwórcy roli doktora Tadeusza Koziełły w "Klanie".

Tuż przed występem na scenie stołecznego Teatru Buffo aktorka miała okazję po pierwszy od czasu wybuchu pandemii koronawirusa spotkać się z fotoreporterami. Z dumą zaprezentowała im swój imponujących już rozmiarów ciążowy brzuszek...

Reklama

Trzeba przyznać, że stan błogosławiony służy serialowej Joasi z "M jak miłość". Gwiazda wygląda po prostu rewelacyjnie!

Jak informuje jeden z portali plotkarskich, wkrótce na świecie pojawi się nie tylko drugie dziecko Barbary Kurdej-Szatan, ale też jej... książka. Aktorka przyznała, że pracuje nad opowieścią o swoim życiu i że pomaga jej w tym bliska przyjaciółka.

"To wszystko tworzy się pomału, jesteśmy w trakcie pracy" - powiedziała i dodała, że w książce znajdzie się wiele szczegółów z jej życia, o których do tej pory nikomu nie mówiła.

"Ja sama pewnych rzeczy, których się dowiedziałam o Basi nie wiedziałam. A przyjaźnimy się od ponad 20 lat. Więc będą tam takie rzeczy, o których ja przez większość swojego życia nie wiedziałam." - zakończyła Kurdej-Szatan.

Barbara, która obecnie nie ma zbyt wiele pracy (Telewizja Polsat na razie zrezygnowała z realizacji kolejnego sezonu "W rytmie serca", a na plan "M jak miłość" aktorka wciąż - z racji ciąży - nie wróciła), może sobie pozwolić, by cały swój czas poświęcać książce o sobie. Wiadomo, że opowie w niej o swym dzieciństwie i wczesnej młodości, o początkach kariery i chłopakach, z którymi spotykała się, zanim w jej życiu pojawił się Rafał Szatan.

- Boję się tej książki - żartuje Barbara Kurdej-Szatan.

- Będzie w niej trochę prywatnych sekretów - twierdzi.

Data premiery debiutanckiej książki Barbary Kurdej-Szatan na razie nie jest znana, ale wszystko wskazuje na to, że opowieść o życiu aktorki trafi do księgarń jeszcze w tym roku. Czy będzie bestsellerem? Przekonamy się o tym już wkrótce...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy