Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367785
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan zapowiada... książkę o sobie!

Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia z "M jak miłość", która lada moment po raz drugi zostanie mamą, ogłosiła właśnie, że intensywnie pracuje nad... książką o sobie. "Robimy taki secret project" - wyznała jednemu z portali plotkarskich i dodała, że książkę, w której zdradzi mnóstwo sekretów ze swego życia, pisze razem z bliską przyjaciółką.


Reklama

Barbara Kurdej-Szatan była jedną z gwiazd koncertu charytatywnego "Dla Andrzeja Strzeleckiego", z którego cały dochód przeznaczony został na wsparcie internetowej zbiórki pieniędzy na zakup kosztownego leku mogącego uratować życie zmagającego się z rakiem płuc i oskrzeli odtwórcy roli doktora Tadeusza Koziełły w "Klanie".

Tuż przed występem na scenie stołecznego Teatru Buffo aktorka miała okazję po pierwszy od czasu wybuchu pandemii koronawirusa spotkać się z fotoreporterami. Z dumą zaprezentowała im swój imponujących już rozmiarów ciążowy brzuszek...

Trzeba przyznać, że stan błogosławiony służy serialowej Joasi z "M jak miłość". Gwiazda wygląda po prostu rewelacyjnie!

Jak informuje jeden z portali plotkarskich, wkrótce na świecie pojawi się nie tylko drugie dziecko Barbary Kurdej-Szatan, ale też jej... książka. Aktorka przyznała, że pracuje nad opowieścią o swoim życiu i że pomaga jej w tym bliska przyjaciółka.

"To wszystko tworzy się pomału, jesteśmy w trakcie pracy" - powiedziała i dodała, że w książce znajdzie się wiele szczegółów z jej życia, o których do tej pory nikomu nie mówiła.

"Ja sama pewnych rzeczy, których się dowiedziałam o Basi nie wiedziałam. A przyjaźnimy się od ponad 20 lat. Więc będą tam takie rzeczy, o których ja przez większość swojego życia nie wiedziałam." - zakończyła Kurdej-Szatan.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje