Reklama

"M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan rozczuliła fanów zdjęciami synka! Henio skończył rok

Barbara Kurdej-Szatan, czyli uwielbiana przez widzów Joanna Chodakowska z "M jak miłość", miała ostatnio okazję do świętowania! Jej synek Henio właśnie skończył roczek. Z tej okazji Szatanowie urządzili maluchowi huczne urodziny, a aktorka podzieliła się ze swoimi fanami najnowszymi rodzinnymi zdjęciami.

Barbara Kurdej-Szatan - dzieci, mąż

Przez ostatni rok życie Barbary Kurdej-Szatan uległo diametralnej zmianie! W ubiegłoroczny weekend majowy aktorka znana m.in. z reklam dla popularnej telefonii komórkowej oraz z roli Joasi w "M jak Miłość" poinformowała w sieci, że spodziewa się dziecka.

We wrześniu 2020 roku Barbara Kurdej-Szatan urodziła syna, który otrzymał imię: Henryk. Od tamtej pory małżeństwo Szatanów raz po raz aktualizuje swoje profile na Instagramie, tym samym niejako "raportując" internautom, jak zmienia się ich młodsza pociecha. Barbara Kurdej i Rafał Szatan już wcześniej mogli sprawdzić się w roli rodziców, wychowując córkę - Hanię.

Reklama

20 września Henio Szatan obchodził swoje pierwsze urodziny i z tej okazji jego dumna mama podzieliła się porcją najnowszych fotografii z mężem i dziećmi.

"Czysta Mamusia"

Nowe zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan już chwilę po publikacji zrobiły istną furorę w sieci! Rozkoszny Henio, uśmiechnięta Hania i ich pełni radości rodzice: to elementy, obok których nie sposób przejść obojętnie. Internauci chętnie komentowali więc najnowszy wpis aktorki, dopatrując się szeregu podobieństw:

"Córunia Tatunia, a Henio cała Mamunia",

"Czysta Mamusia",

"Cudowni jesteście! Sto lat Henio!"

"Heniulek cudo, mała Basia",

"Dziećmi się podzieliliście, a Henia minka urocza, a w oczach chyba mały szatanek. Zdrówka dla Henia i pozdrowienia dla całej rodzinki."

Barbara Kurdej-Szatan występuje w "M jak Miłość", a nowe odcinki serialu można oglądać w TV dwa razy w tygodniu: emisja w poniedziałek i wtorek o godz. 20:55 w TVP 2.

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje