M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 360564
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan ogłosiła radosną nowinę!

Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia Chodakowska z "M jak miłość" podzieliła się radosną nowiną. Aktorka mówi wprost o kolejnym dziecku!

Koniec kryzysu

Wbrew docierającym do mediów plotkom na temat kryzysu w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana, w ich związku dzieje się lepiej niż kiedykolwiek. Aktorka znana z "M jak miłość" postanowiła opowiedzieć o relacjach, jakie łączą ją z mężem i o drodze, jaką musieli przejść, by nauczyć się ze sobą dogadywać.

Reklama

"Po różnych doświadczeniach wiem już, że ważne jest, by się nawzajem dostrzegać. Zamiast krzyczeć na siebie" - powiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium". "Oczywiście kłótnie wciąż nam się zdarzają, ale teraz napięcie po prostu rozładowujemy śmiechem" - dodała.

Miłość rozkwita na nowo

Aktorka zapewnia, że w jej małżeństwie miłość rozkwita na nowo. "W związku są różne etapy. My teraz zdecydowanie mamy ten lepszy" - twierdzi Kurdej-Szatan, która opowiada, że ona i jej mąż często robią sobie nawzajem różne niespodzianki, a od czasu do czasu wyjeżdżają na kilka dni tylko we dwoje, by znów poczuć beztroskę i emocje, które towarzyszyły im, kiedy nie mieli jeszcze córki i tylu obowiązków.

Nowy członek rodziny

Choć małżeństwo czasem potrzebuje chwili, by oderwać się od codziennych obowiązków, Kurdej-Szatan mówi wprost, że wraz z mężem chcieliby postarać się o rodzeństwo dla 6-letniej Hani. "Myślimy o powiększeniu rodziny" - ogłasza aktorka na łamach "Twojego Imperium".

Co ciekawe, Kurdej-Szatan kilka tygodni temu informowała już o nowym "członku rodziny". "Powiększyliśmy rodzinę" - podpisała humorystycznie zdjęcie z nowym samochodem. Choć ze strony aktorki wówczas był to tylko żart, to nowe, większe auto z pewnością się przyda, gdy w rodzinie pojawi się kolejny Szatan...

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje