Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 369284
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jest gotowa do pracy mimo zaawansowanej ciąży

Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia z "M jak miłość", zaprzecza, że jej wątek w „Emce” będzie wygaszany: "To bzdury!"– twierdzi aktorka i przygotowuje się do powrotu na plan, mimo że jest w zaawansowanej ciąży. Niestety, drugi serial aktorki, polsatowski hit "W rytmie serca", nie doczeka się kontynuacji... Dlaczego?

Barbara Kurdej-Szatan regularnie dowiaduje się z mediów, że... straci pracę w najpopularniejszej polskiej produkcji, jaką od dwudziestu już lat jest serial "M jak miłość". Nie inaczej było i teraz, gdy ogłoszono, iż po trwającej ponad dwa miesiące przerwie ekipa lada moment wreszcie wraca na plan.

Reklama

Jeden z serwisów plotkarskich doniósł, że ciężarna odtwórczyni roli Joasi Chodakowskiej ma powód do zmartwienia, bo jest niemal pewne, że zostanie "wymiksowana" z obsady.

- To bzdury. Nie docierają do mnie żadne tego typu sygnały - tak aktorka skomentowała medialne doniesienia, dodając, że jest w stałym kontakcie z produkcją serialu i po prostu wie, że jej Joasia nie zniknie z serialu.

Niestety, inny serial z Barbarą w jednej z głównych ról - polsatowski hit "W rytmie serca" - nie doczeka się - przynajmniej na razie - kontynuacji. Powód? Błogosławiony stan aktorki...

- Przez ostatnie dwa lata byłam w mediach w ciąży średnio co cztery miesiące, ale teraz już naprawdę... Czekamy na małego szkraba - napisała 3 maja na Instagramie, prezentując okazały brzuszek.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama