Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367973
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jakiej nie znacie!

Na wizji zawsze przygotowana i profesjonalna. W internecie spontaniczna, zaliczająca wpadki i często w szampańskim nastroju. Dosłownie! Jak dwa różne oblicza Basi oceniają jej fani? Sprawdźcie.

Afera z Edem Sheeranem

Basia Kurdej-Szatan, podobnie jak tysiące polskich fanów w czerwcu 2018 roku, próbowała dostać się na koncert Eda Sheerana. Basia skorzystała ze strony viagogo.com i jak twierdziła, została oszukana.

Reklama

"OSZUŚCI !!!!!!!!! Podobno mnóstwo takich oszukanych osób jak my !!!!!!! Portal viagogo.com - pocałujcie się w d*pę !!!!!! Na pewno tak tego nie zostawię [pisownia oryginalna)]" - napisała Szatan na swoim Instagramie.

Początkowo Kurdej-Szatan obarczała też organizatorów koncertów, ale po tym, jak fani wytłumaczyli aktorce, że Charm Music w niczym nie zawinili, postanowiła ich przeprosić.

Obserwatorzy nie zostawili na Basi suchej nitki:

"jak przepraszam i wycofuję?? g*wnoburzę zrobiłaś w mediach, idiotkę z siebie i tej babci w tle... żenada... nagraj kolejny filmik i postaraj się poprawną polszczyzną przeprosić kogo [pisownia oryginalna)]".

"To było straszne... Nie pamiętałam do końca, chyba się wszyscy spodziewają. Coś pamiętałam, że wzięłam telefon, że chciałam uwiecznić całą imprezę, bo wszyscy robili sobie foty, a mój telefon leżał gdzieś samotny na stole... Rano to zobaczyłam. Nie zapisywałam, tylko od razu wrzucałam. Cóż mogłam zrobić. Upiłam się po prostu, zdarza się. Ludzie poznali mnie z imprezowej strony, z której moi przyjaciele znają mnie bardzo dobrze. Także tyle. Bawiłam się świetnie. Rano jak zobaczyłam, że już jakiś artykuł powstał, to stwierdziłam, że nie będę tego kasować, muszę to wziąć na klatę, że tak się stało" - kajała się na łamach portalu jastrząbpost.pl.

Byli jednak i tacy, którzy w chwili słabości wspierali swoją idolkę:

"Basiu jedziesz z k.....i niech wiedzą że z szatanem nie wolno zadzierać [pisownia oryginalna)]".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje