Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan będzie rywalizować z... własnym mężem?

To już niemal pewne, że Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia z "M jak miłość", będzie jedną z gwiazd, które jesienią pojawią się na parkiecie polsatowskiego show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". O Kryształową Kulę aktorka rywalizować ma między innymi z... własnym mężem, Rafałem Szatanem, czyli Erykiem z "Emki"!


Barbara Kurdej-Szatan, która niedawno straciła posadę prowadzącej największych telewizyjnych hitów Dwójki - programów "Dance, dance, dance", "The Voice of Poland" i "The Voice Kids" - została ponoć ostatnio wręcz zasypana propozycjami udziału w nowych produkcjach innych stacji. Jak informuje magazyn "Party", aktorka zgodziła się wystąpić w jesiennej edycji polsatowskiego "Tańca z gwiazdami", w którym o Kryształową Kulę rywalizować będzie m.in. z własnym mężem!

Reklama

Aktorka i jej ukochany - Rafał Szatan - mieli tej jesieni pojawić się razem w drugiej odsłonie show "Dance, dance, dance", ale w ostatniej chwili producenci zrezygnowali z zaproszenia ich do programu, co natychmiast wykorzystali włodarze Telewizji Polsat.

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Nic dziwnego, że dyrektor programowa Polsatu - Nina Terentiew - chce, by gwiazda "Emki" została twarzą kierowanej przez nią stacji. Barbara gra już co prawda w emitowanym na antenie Polsatu serialu "W rytmie serca", ale wciąż kojarzona jest przede wszystkim z telewizyjną Dwójką.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje