Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365168
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Bandyta na wolności!

Na prośbę policji, Janka wraca do Polski. Ma wziąć udział w konfrontacji i wskazać mężczyznę, który o mało jej nie zabił. Ale wcześniej - prosto z lotniska - jedzie do Grabiny. Czy będzie tam naprawdę bezpieczna? Zapraszamy na 1014. odcinek "M jak miłość", a w nim...


Reklama

W domu Mostowiaków Janka odzyskuje spokój i radość życia. I w końcu opowiada Lucjanowi o problemach, które miała w USA - z urzędem skarbowym i długami. A senior, zamiast dziewczynę skrytykować, tylko ciepło się uśmiecha:

- Młodość, lekkomyślność... Z długów wyjdziesz. A cała reszta... też jakoś się ułoży. Całe życie przed tobą! A to, co złe minęło... Bezpowrotnie. Najważniejsze, że człowiek, który tak cię skrzywdził, zostanie ukarany. A ty idziesz dalej, do przodu. Masz tutaj mnie, rodzinę, nasze wsparcie... I pamiętaj, dziecko, że ten dom zawsze będzie twoim domem!

- Dziękuję, wujku. To dla mnie naprawdę wiele znaczy...

Janka, wzruszona, spogląda na Mostowiaka... Ale kilka minut później, jej dobry humor znika - gdy Paweł dzwoni, by przekazać jej "newsa" z policji.  

- Posłuchaj mnie uważnie. Jutro... powinnaś zostać w domu, rozumiesz?

- A co się stało?

- Tylko się nie denerwuj, dobra? Dostałem właśnie informację, że ten sukinsyn, który na ciebie napadł... uciekł z więzienia.

Czy Dariusz pojawi się w Grabinie - i znów dziewczynę zaatakuje? A jeśli tak... czy Mostowiakowie zdołają ją obronić? Emisja odcinka numer 1014 w poniedziałek, 4 listopada, zobacz koniecznie! 


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje