Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367431
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Awantura w nowych odcinkach. Czy to koniec przyjaźni?

Wakacje w pełni, ale aktorzy "M jak miłość" nie odpoczywają. Właśnie trwają prace nad kolejnym sezonem serialu. Katarzyna Cichopek podzieliła się z fanami zdjęciem z planu. Zdradziła na nim, co wydarzy się w nowych odcinkach? Opis zdjęcia może zaniepokoić widzów.

Aktorzy "M jak miłość" są bardzo aktywni w social mediach. Chętnie dzielą się materiałami zza kulis serialu. Zwłaszcza Katarzyna Cichopek lubi rozpieszczać swoich fanów i często pokazuje smaczki z nagrywanych właśnie odcinków. 

Reklama

Niedawno aktorka na swój profil na Instagramie dodała zdjęcie, którego opis zaintrygował widzów "Emki".

Serialowa Kinga Zduńska zdradziła, że w domu na Deszczowej dojdzie do ogromnej awantury. 

"Kolejny piękny dzień na Deszczowej. Dziś kręcimy dla Was sceny kłótni. Awantura na całego, ale spokojnie, nie z moim filmowym mężem" - napisała aktorka.  

Scenarzyści "M jak miłość" dbają o to, by fani serialu nie mogli narzekać na nudę. W ostatnich sezonach do serialu dołączyli starzy bohaterowie - Anka (Weronika Rosati) oraz Kamil (Marcin Bosak). Szybko stali się stałymi gośćmi na Deszczowej i zdążyli już sporo namieszać w życiu Zduńskich oraz Magdy.

Po wielu intrygach Ance udało się  odbudować relacje z dawnymi przyjaciółmi. Została nawet matką chrzestną córki Piotrka i Kingi. Czy w nowym sezonie znowu dojdzie między nimi do spięcia? Zaryzykuje utratę odzyskanej przyjaźni Kingi?

Fani podejrzewają, że w kłótni weźmie udział Kamil. Jego powrót zagraża związkowi Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Kamil nie ukrywa, że zrobi wszystko, aby odzyskać swoją dawną ukochaną. Wiele wskazuje na to, że właśnie z powodu Magdy dojdzie do awantury.

20. sezon "M jak miłość" wróci po wakacjach. Nowe odcinki widzowie zobaczą od poniedziałku, 2.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2. 


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama