Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368921
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Atrakcyjna bizneswoman w życiu Chodakowskiego!

Do obsady „M jak miłość" dołączyła właśnie doskonale znana serialomaniakom Małgorzata Sadowska. Bardzo lubiana przez widzów i wysoko ceniona przez krytyków aktorka zagra Annę Bosacką, zamożną bizneswoman, która pewnego dnia z impetem wkroczy do życia Marcina (Mikołaj Roznerski) i wywoła w nim wielkie poruszenie. Poznaj szczegóły!

Reżyserzy uwielbiają obsadzać Małgorzatę Sadowską w rolach seksownych blondynek obdarzonych ponętnym biustem. Aktorka była choćby Halinką Struzikową w "U pana Boga w ogródku" czy później Halinką Bocian w "U Pana Boga za miedzą".

Reklama

W swoim bardzo bogatym dorobku ma role w takich serialach jak m.in.: "Dziewczyny ze Lwowa", "Pierwsza miłość", "Barwy szczęścia" czy "Znaki". Od lat razem z Krzysztofem Janczarem tworzy ekscentryczne i przezabawne małżeństwo Henryki i Bolka Kazuniów w telenoweli "Klan".

Kim jest Anna Bosacka?

Po raz pierwszy fani "Emki" zobaczą charyzmatyczną Małgorzatę Sadowską w 1557. odcinku (planowana emisja 5 stycznia 2021. w TVP2). Kim jest grana przez nią Anna Bosacka? To majętna bizneswoman, która pewnego dnia nabierze podejrzeń, że mąż zdradza ją na prawo i lewo.

W związku ze swoimi przypuszczeniami zdecyduje się skorzystać z usług prywatnego detektywa. Los sprawi, że trafi akurat do Marcina i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Wybierze ich agencję ze względu na pozytywne opinie w internecie.

Poprosi Chodakowskiego, by potraktował jej sprawę priorytetowo, dodając, że długo się łudziła i przymykała oczy na niewierność swego małżonka, ale teraz ma już tego serdecznie dość. Zdenerwowana kobieta poprosi, by detektyw jak najszybciej dostarczył jej dowody na zdrady pana Bosackiego.

Chodakowski oczywiście przyjmie zlecenie od Anny. Na jego prośbę Olewicz (Tomasz Dedek) niezwłocznie weźmie pod lupę seksualne kontakty jej wiarołomnego męża. Nie będzie to trudne, bo okaże się,iż mężczyzna zostawił w jednej z szuflad wizytówkę panienki z agencji towarzyskiej!

Dziewczyna wyjawi, że Bosacki przez kilka miesięcy był jej sponsorem, ale dała sobie z nim spokój, bo odkryła, że mężczyzna miał kilka młodziutkich partnerek jednocześnie!

Sytuację dodatkowo skomplikuje fakt, że Bosacki okaże się być kolegą z teamu Izy (Adriana Kalska) w wydawnictwie!

- Gdybym o tym wiedział, nie przyjąłbym tego zlecenia - powie zmartwiony Marcin.

Czy Chodakowski dostarczy Annie dowody na zdrady jej męża? I co z tego wyniknie?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje