Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365103
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Atak na Marię i Artura

Rozpad rodziny, rozwód… Jaką cenę Artur zapłaci w końcu za romans z Teresą? Zapraszamy na kolejny tydzień z "M jak miłość"!


Reklama

W najbliższym odcinku kochanka odwiedzi Rogowskiego w pracy - i zaproponuje lekarzowi, by do niej wrócił.

- Wiem, że już jest po wszystkim, że dostałeś rozwód. I tak bardzo bym chciała, żeby to dla nas oznaczało nowe otwarcie. Proszę, powiedz, że jest jeszcze dla nas jakaś szansa! Że teraz, kiedy nie jesteś już z Marysią.

Jednak Artur, kolejny raz, odrzuci jej uczucia.
- Byłbym nieuczciwy, gdybym coś takiego powiedział. Bo prawda jest taka, że ten rozwód to dla mnie porażka. Nie chciałem go.

- Słuchaj, jakkolwiek niewiarygodnie to zabrzmi, ja naprawdę... kocham Marię. I zawsze tak będzie. Ona jest kobietą mojego życia...

A Teresa - gdy zrozumie, że straciła szansę na miłość - będzie w szoku. I kilka godzin później spróbuje... zabić Marię!

Zazdrosna kochanka podjedzie pod blok, w którym mieszka rywalka - i widząc Rogowską rozpędzi auto. W ostatniej chwili Artur odepchnie jednak Marię na bok: 

- Uważaj!

I sekundę później sam dostanie się pod koła... Tuż po wypadku Teresa ucieknie.

Rogowski trafi za to do szpitala - w ciężkim stanie. Po urazie głowy lekarz będzie cierpiał na amnezję. A zajmujący się nim ordynator przekaże Marii złe wieści...

- Widać wyraźny obrzęk płatów czołowych, co może powodować zmiany w funkcjonowaniu poznawczym... I - między innymi - przyjąć postać częściowej amnezji wstecznej. Zwykle pacjenci nie pamiętają przebiegu wypadku... Natomiast tu, na podstawie wywiadu i pani informacji, okres, którego pacjent nie pamięta, szacuję na rok, może nawet dwa lata...

- Ale... co dalej? Jakie są rokowania?

- Dynamika zmian w przypadku takiego urazu jest duża. Zaburzenia pamięci mogą ustąpić dość szybko, ale mogą też mieć bardziej trwały charakter.

W ciągu kilku następnych godzin, wspierając Marię, do szpitala przyjedzie niemal cała rodzina: Barbara, Piotrek i Paweł.

- Chciałbym dorwać sukinsyna, który prowadził ten samochód! Założę się, że był albo pijany, albo na jakichś prochach!

Na oddziale zjawi się też Olek - który spróbuje pomóc Rogowskiej jako lekarz. A kolejne badania wykażą, że Artur doznał także urazu kręgosłupa.

- Jeśli następstwem urazu będzie uszkodzenie rdzenia, może wystąpić niedowład połowiczy.

- Artur nie będzie chodził, tak? Olek, powiedz, że to nieprawda! O Boże!

Tymczasem do szpitala zajrzy również... Teresa! Prawniczka, widząc ukochanego, od razu zaleje się łzami. A chwilę później odkryje, że wypadek "wykasował" z jego pamięci kilkanaście miesięcy - i teraz Rogowski nie pamięta nawet, że mieli romans.

- To chyba jakaś pomyłka. Ja nie znam tej pani!

Czy Artur odzyska w końcu zdrowie - i wspomnienia? A Teresa poniesie karę za swój atak?

Ciekawych zapraszamy do TVP2 - w każdy poniedziałek i wtorek o godz 20.40!


www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje