Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368269
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Artur wciąż żyje!

Mimo że Artur, którego grał w "M jak miłość", został już pochowany, jego wątek wciąż jest żywy na ekranie! A niedawno Tomasz Ciachorowski dołączył do obsady serialu „Na dobre i na złe”, w którym wciela się w kontrowersyjnego kardiochirurga, Maksa. Aktor swojego bohatera nie nazwałby jednak czarnym charakterem.


Reklama

Wkrótce twoje 40. urodziny. Jakieś refleksje z tym związane?

- Miałem większe rozterki, gdy przekraczałem magiczną granicę 30 lat. Wtedy czułem pewien niepokój. Teraz się nie przejmuję, bo po raz pierwszy od dawna dobrze mi we własnej skórze. Z tym co mam w głowie, doświadczeniem i równowagą emocjonalną. Z wieloma rzeczami się pogodziłem, przestałem zaciekle walczyć ze swoimi wadami i słabościami, bo uznałem, że jest dobrze, jak jest.

Co nie znaczy, że nie zamierzasz się rozwijać...

- Wciąż wytyczam sobie nowe cele zawodowe i osobiste. Od czterech miesięcy nie jem mięsa i bardzo dobrze się z tym czuję. Nosiłem się z tym zamiarem od dłuższego czasu. I w końcu poczułem, że przyszedł dobry moment, żeby przejść na dietę wegetariańską. Zrobiłem to z wielu powodów, m.in. etycznych i zdrowotnych. Zacząłem też podchodzić z większym dystansem do mediów społecznościowych. Odkleiłem się trochę od smartfona. Dobrze mi to zrobiło, bo mam więcej czasu dla przyjaciół, na hobby, naukę angielskiego, włoskiego i uprawianie sportu.

A miałeś czas na oglądanie ostatnich odcinków "M jak miłość" ze swoim udziałem?

- Spotkałem w Falenicy, gdzie powstają zdjęcia do "M jak Miłość", Adę Kalską (serialowa Iza - przyp. red.). Teraz pracujemy po sąsiedzku, bo kilka kroków dalej znajduje się szpital w Leśnej Górze. Ada mówiła mi, że wątek związany z Arturem ma ciąg dalszy! Podobno ostatnio była msza za mojego bohatera i znaleziono jego ciało. Miło, że choć skończyłem pracę na planie tego serialu w maju, wciąż jestem jego częścią.

Dalsza część wywiadu na kolejnej stronie -->

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje