Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Artur bliski wpadki

Teresa traci cierpliwość i chce sama powiedzieć Marii o romansie z Arturem. Jak lekarz zareaguje, gdy spotka kochankę w bistro Za Rogiem? Zapraszamy na 1079 odcinek "M jak Miłość", a w nim... Artur bliski "wpadki" - Powiedz mi, co ty chciałaś zrobić?! - Rogowski szybko wyprowadza prawniczkę z lokalu - i nawet nie próbuje ukryć złości... A Teresa posyła mu lodowate spojrzenie.

- Porozmawiać z twoją żoną. Ponieważ ty nigdy tego nie zrobisz.

- Zrobię, kiedy uznam, że to właściwy moment, rozumiesz?!

- Obawiam się, że nigdy nie uznasz, że to właściwy moment!

- Czy ty w ogóle wiesz, po co ja tutaj jestem? I w czym mi przeszkodziłaś? O mały włos wszystkiego nie zepsułaś! Staram się pomóc Marysi rozkręcić ten nowy biznes... Nie chcę jej zostawić bez żadnego zabezpieczenia, a ten gabinet zapewni jej nie tylko bezpieczeństwo finansowe... Ten biznes to był jej pomysł, jej dziecko. Będzie się miała czym zająć, a ja nie będę miał poczucia, że zostawiłem żonę na lodzie! A ty przychodzisz tutaj i jednym głupim, niepotrzebnym, emocjonalnym gestem chcesz to wszystko przekreślić!

Z każdym słowem Artur jest coraz bardziej wściekły... I w końcu zwraca swoim zachowaniem uwagę Pawła. Gdy Rogowski wraca do bistro, Zduński od razu pyta go o "znajomą"... A lekarz, bliski paniki, znowu kłamie:   

- Przykro mi o tym mówić, ale... to chora kobieta. Psychicznie chora. Nachodzi mnie od jakiegoś czasu... Ubzdurała sobie, że się we mnie zakochała!

Czy Paweł domyśli się prawdy? A Teresa powróci... i utnie sobie z Marią małą "pogawędkę"? Emisja 1079. odcinka "M jak miłość" już w przyszłym tygodniu, 22 września - lepiej nie przegapić!

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje