M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 339415
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Antek umówi się na spotkanie ze swym biologicznym tatą!

Ewa (Dominika Kluźniak) nie będzie zachwycona tym, że Antek (Kuba Jankiewicz) chce poznać swego biologicznego ojca. Chłopak uprze się jednak i - w tajemnicy przed mamą i Markiem (Kacper Kuszewski) - postanowi spotkać się z mężczyzną, który wyjechał na Zachód zaraz po jego narodzinach...

Ojciec Antka zniknął z życia syna i Ewy zaraz po tym, jak został tatą. Przez kilka lat nie dawał znaku życia. Do mamy Antka odezwał się dopiero niedawno...

- Jakiś rok temu zadzwonił, chciał spotkać się z synem. Ale nie powiedziałam o tym Antkowi - zwierzy się Ewa Markowi, a gdy mąż zapyta, dlaczego trzymała to w tajemnicy także przed nim, powie:

Reklama

- Nie zgodziłam się na to i tyle! Uważam, że on na to nie zasługuje.

Ewa nie będzie wiedziała, dlaczego Antek tak nagle zainteresował się swoim biologicznym ojcem.

- Skąd teraz nagle te wszystkie pytania, wytłumacz mi, bo ja po prostu nie rozumiem - poprosi syna o wyjaśnienia, a Antek stwierdzi tylko, że ma prawo pytać!

- Oczywiście, ale też powinieneś mieć świadomość, że twój ojciec zwyczajnie nas porzucił, zostawił, nigdy się nami nie interesował. Wiesz o tym, bo kilka razy na ten temat rozmawialiśmy - stwierdzi Ewa.

Antek, widząc, że mama nie pomoże mu w zorganizowaniu spotkania z ojcem, postanowi odszukać go na własną rękę. Zdobędzie adres e-mailowy taty i - podszywając się pod Ewę - wyśle mu prośbę o spotkanie.

- Muszę się z Tobą pilnie spotkać. Będę dziś czekać na Ciebie w kawiarni na rynku w Gródku. Gdybyś nie mógł przyjść, zadzwoń do mnie. Jeśli nie zadzwonisz, to uznam, że nasze dzisiejsze spotkanie jest aktualne. Pozdrawiam, Ewa - napisze.

Tego samego dnia Antek zjawi się w kawiarni i - siedząc przy stoliku jak na szpilkach - lustrować będzie wzrokiem każdego mężczyznę wchodzącego do lokalu. Czy będzie wśród nich ten, którego poprosił o spotkanie? Czy chłopak pozna wreszcie ojca?

Odpowiedzi na te pytania poznamy 17 maja o godzinie 20.40, kiedy to TVP2 rozpocznie emisję 1225. odcinka "M jak miłość".


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje