Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370704
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Anna Wendzikowska w bikini. Wylał się hejt

Anna Wendzikowska dba o to, by jej Instagram był aktualizowany, więc niedawno w internetowej galerii zagościła kolejna, wakacyjna fotografia. Przedstawia ona piękną dziennikarkę w bikini wypoczywającą na plaży. "Ciało idealne" - brzmi jeden z mnóstwa pozostawionych komentarzy. Co ciekawe, pod postem pojawiła się także krytyka!

Anna Wendzikowska zdążyła już przyzwyczaić internautów do zapierających dech w piersiach widoków i słonecznych "pocztówek" z licznych miejsc, które odwiedza. Piękna dziennikarka TVN w tym roku postawiła na podróż po Polsce, a ostatnio kolejnym punktem na mapie stały się Chałupy. To właśnie tam gwiazda wraz córkami wybrała się na krótki odpoczynek, a zdjęcie prosto z plaży trafiło do jej internetowej galerii.

Reklama

"Kiedy się wyjeżdża z dziećmi na urlop, to jest czas, żeby spokojnie poleżeć na plaży? Nie ma, ale i tak jest fajnie! Poleżymy na starość i jeszcze będziemy tęsknić za robieniem babek z piasku. Na krzywej Instagram versus reality to zdjęcie znajduje się po lewej stronie, sama nie wiem, jakim cudem w ogóle udało się je zrobić. Kompletnie nie obrazuje tego, jak wyglądał mój pobyt nad morzem" - przyznała w opisie do wspomnianej fotografii.

Anna Wendzikowska zaprezentowała się w dopasowanym bikini, twarz zasłaniając słomkowym kapeluszem. Nic więc dziwnego, że tak wakacyjny kadr zebrał mnóstwo komplementów od fanów obserwujących dziennikarkę w sieci:

"Fenomenalna figura, skąd ten przecudny strój kąpielowy? Bajeczny, a może bajeczny, bo otacza figurę idealną",

"Boska",

"Pięknie wyglądasz!",

"Ciało idealne".

Wprawdzie przeważającą część komentarzy stanowią pozytywne komentarze, ale wśród nich pojawiła się też krytyka - jedna z internautek dość dosadnie wyraziła bowiem swoje zdanie, pisząc:

"Żal mi Ciebie, kobieto, ciągle epatujesz swoim ciałem w dziwnych sztucznych pozach... Tak to jest, jak ciągle się szuka mężczyzny bez powodzenia",

"Co na to sama prezenterka?",

"Proszę sobie głowy nie zajmować" - skwitowała krótko, dodając uśmiechniętą emotikonę.

Anna Wendzikowska prywatnie jest szczęśliwą mamą dwóch córek: Kornelii oraz Antoniny. Starsza dziewczynka to owoc miłości gwiazdy TVN z Patrykiem Ignaczakiem, natomiast ojcem Antosi jest Jan Bazyl. Związek Wendzikowskiej z Janem Bazylem przeżywał liczne wzloty i upadki, a pod koniec maja dziennikarka poinformowała o rozstaniu z partnerem.

"(...) Stało się tak, że już jakiś czas temu zostałam sama z dziewczynkami. I tyle, nie chcę wchodzić w szczegóły i nie chcę więcej komentować i ujawniać, bo raz: to prywatne sprawy, a dwa: dla mnie trudne i bolesne" - przyznała wówczas.

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama