Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367526
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Anna Mucha uczy się ratować życie i promuje bezpieczny wypoczynek!

Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", jest osobą, która przywiązuje ogromną wagę do... bezpieczeństwa. Aktorka przeszła właśnie - pod okiem ratowników GOPR i WOPR - szkolenie z pierwszej pomocy!


Anna Mucha włączyła się do akcji zorganizowanej przez warszawską Stację Mercedes mającą na celu promocję bezpiecznego wypoczynku.

Reklama

- Nigdy nie wiemy, kiedy umiejętności z zakresu pierwszej pomocy okażą się przydatne - twierdzi serialowa Magda Marszałek z "M jak miłość", dodając, że każdy powinien przejść odpowiednie szkolenie, by wiedzieć, jak się zachować w sytuacji, kiedy ktoś w naszym otoczeniu będzie potrzebował nagłej pomocy.

Aktorka przyjęła zaproszenie organizatorów Dnia Pierwszej Pomocy i pojawiła się w czwartek w Stacji Mercedes, aby razem z ratownikami Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego namawiać warszawiaków do tego, by odpowiednio przygotowali się do urlopu w górach czy nad morzem.

- Często się zdarza, że w naszym towarzystwie ktoś doznaje urazu. Wiele osób przeżywa w takiej sytuacji dylemat... Chcielibyśmy działać, ale nie zawsze wiemy, jak udzielić pierwszej pomocy tak, by nie zaszkodzić poszkodowanemu - mówi Anna Mucha.

Dla Ani - jako mamy dwójki dzieci - kwestie związane z bezpiecznym wypoczynkiem są bardzo ważne.

- Czasem to od naszych kompetencji w kwestii udzielenia pierwszej pomocy może zależeć zdrowie, a nawet życie naszego dziecka! - twierdzi aktorka.

W naszej galerii znajdziecie fotorelację z wizyty Anny Muchy w warszawskiej Stacji Mercedes i spotkania aktorki z ratownikami GOPR i WOPR.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Kamilla Baar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje