Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368159
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Anna Mucha spotyka się z synem znanego aktora?

Anna Mucha, czyli Magda Budzyńska z "M jak miłość", zaledwie kilka miesięcy temu rozstała się z ojcem swych dzieci, a już spotyka się z nowym mężczyzną... Paparazzi przyłapali ją niedawno na randce z Jakubem Wonsem znanym m.in. z roli Roberta w "Klanie". Czy gwiazda "Emki" i syn Grzegorza Wonsa rzeczywiście mają się ku sobie?

Po rozstaniu z Marcelem Sorą Anna Mucha wiedzie życie singielki, ale nie stroni od spotkań z mężczyznami... Niedawno portale plotkarskie sugerowały, że aktorka "zeszła się" z Kubą Wojewódzkim, który przed laty był jej wielką miłością, a kilka dni temu paparazzi przyłapali ją z kolei w jednej z modnych stołecznych "miejscówek" na randce z tajemniczym brunetem. Szybko okazało się, że to... Jakub Wons, syn znanego z mnóstwa serialowych ról Grzegorza Wonsa (Leopold w "Klanie", Antoni Sarkisjan w "Dziewczynach ze Lwowa", Robert Krajewski w "M jak miłość" i Marcin z Rajka w "Koronie królów".

Reklama

38-letni Jakub Wons też - podobnie jak jego sławny tata - para się aktorstwem, ale na razie nie ma na swym koncie ról, które mogłyby uczynić z niego gwiazdę i dać mu popularność, o jakiej marzą wszyscy aktorzy. Wszystko wskazuje na to, że póki co będzie znany głównie jako... domniemany nowy partner Anny Muchy.

Jakub i Anna znają się od dawna i mieli dotąd okazję kilka razy pracować ze sobą - grali razem w spektaklach "Letni dzień" oraz "Przygoda z ogrodnikiem", spotkali się też na planie "M jak miłość" (w 1352. odcinku Jakub Wons wcielił się w Stefana Peszko - pirata drogowego, który zaatakował... Magdę graną przez Annę Muchę). Jak wynika z doniesień tabloidów, aktorka i aktor wyraźnie mają się ku sobie, choć ani ona, ani on nie potwierdzili, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Jakub Wons jest mężczyzną z tzw. przeszłością. Przez wiele lat szedł przez życie u boku  Hanny Konarowskiej (jest córką aktorów Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego), czyli Natalii z "O mnie się nie martw", ale ich związek rozpadł się tuż po tym, jak na świat przyszło ich dziecko. Byli partnerzy wciąż jednak pozostają przyjaciółmi i dzielą się opieką nad córką, 9-letnią dziś Zosią.

Anna Mucha - mama 8-letniej Stefanii i 5-letniego Teodora - żartuje, że na razie nie ma ochoty na nowy związek, ale dodaje, że gdyby na jej drodze pojawił się jakiś interesujący mężczyzna, być może dałaby mu szansę... Ze zdjęć aktorki i Jakuba Wonsa zrobionych w warszawskiej Hali Koszyki pod koniec maja wynika, że świetnie się czują w swoim towarzystwie! Czyżbyśmy byli właśnie świadkami narodzin nowej hot-pary polskiego show-biznesu?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje