Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370791
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Anna Mucha spotyka się z synem znanego aktora?

Anna Mucha, czyli Magda Budzyńska z "M jak miłość", zaledwie kilka miesięcy temu rozstała się z ojcem swych dzieci, a już spotyka się z nowym mężczyzną... Paparazzi przyłapali ją niedawno na randce z Jakubem Wonsem znanym m.in. z roli Roberta w "Klanie". Czy gwiazda "Emki" i syn Grzegorza Wonsa rzeczywiście mają się ku sobie?

Po rozstaniu z Marcelem Sorą Anna Mucha wiedzie życie singielki, ale nie stroni od spotkań z mężczyznami... Niedawno portale plotkarskie sugerowały, że aktorka "zeszła się" z Kubą Wojewódzkim, który przed laty był jej wielką miłością, a kilka dni temu paparazzi przyłapali ją z kolei w jednej z modnych stołecznych "miejscówek" na randce z tajemniczym brunetem. 

Reklama

Szybko okazało się, że to... Jakub Wons, syn znanego z mnóstwa serialowych ról Grzegorza Wonsa (Leopold w "Klanie", Antoni Sarkisjan w "Dziewczynach ze Lwowa", Robert Krajewski w "M jak miłość" i Marcin z Rajka w "Koronie królów".

38-letni Jakub Wons też - podobnie jak jego sławny tata - para się aktorstwem, ale na razie nie ma na swym koncie ról, które mogłyby uczynić z niego gwiazdę i dać mu popularność, o jakiej marzą wszyscy aktorzy. Wszystko wskazuje na to, że póki co będzie znany głównie jako... domniemany nowy partner Anny Muchy.

Jakub i Anna znają się od dawna i mieli dotąd okazję kilka razy pracować ze sobą - grali razem w spektaklach "Letni dzień" oraz "Przygoda z ogrodnikiem", spotkali się też na planie "M jak miłość" (w 1352. odcinku Jakub Wons wcielił się w Stefana Peszko - pirata drogowego, który zaatakował... Magdę graną przez Annę Muchę). 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje