Reklama

"M jak miłość": Anna Mucha przeżywa trudne chwile na wakacjach! Kolejny kryzys kulinarny aktorki

Anna Mucha, czyli serialowa Magda Budzyńska z "M jak miłość", wybrała się na zagraniczne wakacje. Ostatnio na instagramowym koncie aktorki pojawił się wpis, w którym aktorka opowiedziała, jaka nieprzyjemna niespodzianka ją spotkała. Gwiazda zmuszona była zjeść na wakacjach parówki!

Anna Mucha musiała zjeść parówki

Aktorka ostatnio nie ma szczęścia do kuchni. W te wakacje Anna Mucha zaliczyła już jeden zawód kulinarny, o którym nie omieszkała poinformować swoich fanów. Tym razem jej plany podbojów kuchni regionalnych nie poszedł zgodnie z planem.

Poprzednio aktorka wyraziła swoją nieprzychylną opinię na temat jednej z warszawskich restauracji należących do tych luksusowych. Jej słowa się nie spodobały menadżerce lokalu, która bardzo ostro odpowiedziała na jej słowa, oskarżając ją hejt i kłamstwo. Jednak ta sprawa nie zniechęciła aktorkę do dzielenia się swoją opinią o kulinariach.

Reklama

Tym razem na mediach społecznościowych Anny Muchy nie pojawiła się niepochlebna recenzja lokalu, ale narzekanie na brak jakiejkolwiek restauracji. Aktorka wraz ze swoim ukochanym wybrała się w zagraniczną podróż. Para jednak nie zdradziła swoim fanom, gdzie się udała. Aktorka za to zdążyła poinformować ich, że nigdzie w pobliżu nie znalazła żadnego otwartego lokalu.

Zmęczona podróżą i niewyspana musiała pogodzić się z faktem, że jej kulinarne doświadczenia ograniczą się tym razem do... supermarketu. Na domiar złego jej ukochany źle zrozumiał jej życzenia zakupowe i wrócił do samochodu z parówkami! Aktorka śmiejąc się, nie mogła uwierzyć, że jej kulinarne doznania skończą się na własnoręcznie przygotowanym hot dogu.

"Pani Anna to powinna domagać się reasumpcji wakacji. Albo chociaż rekonsumpcji obiadu"- podsumował żartobliwie Tomasz Olbratowski

Po tych przygodach aktorce udało się jednak dotrzeć do restauracji na porządny posiłek w jednej z francuskich restauracji, bo to właśnie tam udała się para na wakacje. Mamy nadzieję, że dalsze kuchenne przygody Anny Muchy obędą się bez nieprzewidzianych rewolucji.

Autor: Natalia Krzywoń

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje