Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367483
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Anna Mucha chwali się... obrączką! Wyszła za mąż?

Anna Mucha, czyli Magda z "M jak miłość", uwielbia prowokować. W sobotę 19 maja, kiedy cały świat ekscytował się ślubem księcia Harrego i Meghan Markle, czyli Rachel Zane z amerykańskiego serialu "W garniturach" ("Suits"), zamieściła na InstaStory zdjęcie lśniącej na jej dłoni obrączki. - Też mam swoją - napisała.

Anna Mucha od kilku lat związana jest z producentem programów telewizyjnych, Marcelem Sorą. Razem wychowują dwoje dzieci - 7-letnią córeczkę Stefanię i 4-letniego syna Teodora - i uchodzą za jedną z najszczęśliwszych par polskiego show-biznesu. Nie kryją, że chcą spędzić razem całe życie.

Reklama

Kilka dni temu aktorka zaskoczyła swoich fanów, sugerując, że ona i jej ukochany są już po ślubie. Pokazała na InstaStory zdjęcie, na którym wyraźnie widać, iż nosi obrączkę. Miała ją też na dłoni podczas pokazu nowej kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski... Czy wzięła cichy ślub z Marcelem? Jeden z portali plotkarskich wprost ją o to zapytał, a ona odpowiedziała... śmiechem.

- Nie wiem, co tam kto widzi... A jak ktoś nie widzi, niech idzie do okulisty - powiedziała, pokazując do kamery... obrączkę.

Anna Mucha i Marcelem Sora poznali się jesienią 2008 roku na planie show Telewizji Polsat "Jak oni śpiewają!". Ona była jedną z gwiazd zaproszonych do udziału w show, on - kierownikiem planu. Podobno od razu wpadli sobie w oko. Dopiero jednak rok później zdecydowali się ogłosić całemu światu, że są parą. Pojawili się razem na Happeningu Szekspirowskim w Gdańsku, a zaraz potem na Gali Złotych Kaczek 2009.

W listopadzie 2011 roku na świat przyszła ich córeka Stefania, a w styczniu 2014 roku syn Teodor. Aktorka wyznała niedawno w rozmowie z jednym z magazynów, że macierzyństwo bardzo jej służy i bardzo poważnie myśli o trzecim dziecku...

Anna Mucha, pytana o jej opinię na temat instytucji małżeństwa, powiedziała jakiś czas temu, że ślub nie jest jej do niczego potrzebny, bo świetnie się czuje w nieformalnym związku. Wszystko wskazuje na to, że zmieniła zdanie i zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu. Tego, czy rzeczywiście wyszła za mąż za Marcela Sorę, na razie jednak nie chce oficjalnie potwierdzić... 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje