Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Anna Mucha będzie grała w Chicago i Nowym Jorku!

Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", przygotowuje się do swej kolejnej podróży za ocean. Tym razem jednak nie poleci do USA, by odpoczywać...Reklama

Przedstawienie "Single i remiksy", w którym Anna Mucha gra jedną z głównych ról, miało mieć swoją amerykańską premierę na początku ubiegłego roku. Wyjazd całej ekipy do Stanów Zjednoczonych nie doszedł jednak wtedy do skutku, bo okazało się, że Ania spodziewa się akurat drugiego dziecka. Dziś, kiedy 9-miesięczny Teodor jest już na tyle duży, by zostać w domu tylko z tatą, aktorka może wreszcie wystąpić przed amerykańską Polonią. Lada moment wyruszy za ocean.

Jeszcze w tym roku "Single i remiksy" będą mieli okazję obejrzeć Polacy mieszkający w Chicago oraz Nowym Jorku. Podobno bilety na wszystkie amerykańskie przedstawienia komedii Marcina Szczygielskiego są już wyprzedane... W Chicago Anna Mucha grać będzie na scenie ogromnej auli w Copernicus Center, a w Nowym Jorku w Tribeca Performing Arts Center w modnej artystycznej dzielnicy na Manhattanie.

Nowy Jork jest dla Anny Muchy miastem szczególnie bliskim. Tu przecież studiowała przez pewien czas aktorstwo! Zna niemal każdy zakątek Manhattanu, ma tutaj swoje ulubione kafejki i sklepy, uwielbia spacery po Central Parku. Niewykluczone, że - jeśli "Single i remiksy" spodobają się wybrednym nowojorskim teatromanom - na wystawienie sztuki zdecyduje się któryś z broadwayowskich teatrów, co dla całej obsady byłoby wielkim wyróżnieniem i spełnieniem marzeń.

Do tej pory sceny Broadwayu udało się podbić zaledwie dwóm Polkom - kielczance Dagmarze Domińczyk, czyli Isabel z "Good Wife", i urodzonej w Australii Yvonne Strahovski, czyli Hannah z "Dextera". Dagmara ma już na swoim koncie udział w 4 broadwayowskich sztukach, Yvonne zadebiutowała na Broadwayu w 2012 roku. Czy Anna Mucha będzie kolejną polską aktorką, która rzuci na kolana bardzo wymagającą publiczność Nowego Jorku? Przekonamy się o tym już wkrótce...

 

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje