M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390670
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Anita cała we krwi! Kto ją pobił?

Melania Grzesiewicz, czyli serialowa Anita, dodała post na Instagrama, w którym zdradza, co czeka jej bohaterkę w nowym sezonie. Fani mogą być zaniepokojeni, bo na zdjęciach sekretarka nosi na sobie wyraźne ślady pobicia!

Wątek Anity

Melania Grzesiewicz jakiś czas temu dołączyła do popularnej "Emki" i stała się bohaterką jednego z uwielbianych przez widzów wątków. Aktorka wciela się w postać sekretarki w kancelarii prawnej Budzyńskiego i Wernera, a jej losy połączyły się ze współpracownikiem tej kancelarii - Kamilem Grycem. Anita pomaga przystojnemu prawnikowi w opiece nad córeczką i mimo początkowej wzajemnej niechęci między parą zaczyna rodzić się uczucie. Fani serialu nie mogą się doczekać, jak potoczy się wątek uwielbianej pary. Ostatnio aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcia z planu, na których jej bohaterka jest pobita! Aktorka nie zdradziła, co dokładnie przydarzyło się Anicie, ale jest pewna, że nowe wątki dotyczące jej bohaterki zaskoczą wszystkich fanów produkcji.

Reklama

Komentarze

Fani nie ukrywali emocji związanych z wątkiem serialowej Anity. Pojawiły się komentarze sugerujące, co może się wydarzyć.

"Matko... To chyba nie sprawka Kamila"

"O wow co to bedzie sie dzialo juz nie moge sie doczekac nastepnego sezonu����"

"Ależ Cię poturbowali :D"

"To super urlopiku i czekam z niecierpliwością na bieg wydarzeń❤️"


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy