Reklama

"M jak miłość": Alżbeta Lenska chce wystąpić w nowej roli!

Alżbeta Lenska zwykle jest obsadzana w rolach kobiet, które borykają się z wieloma miłosnymi problemami. Okazuje się jednak, że aktorka chciałaby zostawić te kreacje za sobą i zagrać zupełnie inną postać. Alżbeta Lenska odkryła hobby, dzięki któremu czuje się przygotowana do zagrania agentki do zadań specjalnych.

Metamorfozy aktorów

Dla wielu aktorów przygotowanie do roli, gdy muszą przekraczać własne granice, przejść spektakularną metamorfozę lub dogłębnie poznać środowisko, z którym na co dzień nie mają do czynienia, to najciekawsza część ich pracy. W ostatnim czasie na internautach wrażenie zrobił Mateusz Damięcki, który wcielił się w jedną z głównych postaci w filmie o kibolskim półświatku "Furiosa" i do tej roli przeszedł niezwykłą przemianę wizerunkową. Równie wiele zachwytów wywołała rola Aleksandry Adamskiej w serialu "Skazana". Aktorka stworzyła w nim bardzo wyrazistą postać Pati, posługującą się charakterystycznym językiem i mową ciała.

Reklama

Marzenie Alżbety Lenskiej

Taka przemiana do roli marzy się również Alżbecie Lenskiej, co zdradziła w swoim ostatnim wpisie na Instagramie. Aktorka, którą możemy oglądać w serialu "M jak miłość", poszła na strzelnicę, by się odstresować. Jednak strzelanie z broni długiej i krótkiej na tyle przypadło jej do gustu, że chciałaby spróbować swoich sił w filmie lub serialu, w którym mogłaby wcielić się w postać agentki do zadań specjalnych. 

W dalszej części postu aktorka zdradziła, że nową pasję odkryła dzięki koledze z Teatru Capitol Robertowi Moskwie, z którym gra w przedstawieniu "Kochane pieniążki".

Obecnie Alżbeta Lenska najwięcej czasu spędza na planie serialu "M jak miłość". Wciela się tam w rolę Patrycji, żony doktora Argasińskiego, granego przez Karola Strasburgera. W najnowszych odcinkach widzowie dowiedzą się, czy ich związek przetrwa trudna próbę. (PAPLife)

ina/ gra/

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Alżbeta Lenska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy