Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362408
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ala zdradzi Pawła ze swoim byłym?

​W nowym sezonie czarne chmury pojawią się nad małżeństwem Ali (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek). Właściwie można powiedzieć, że będą to kolejne nawałnice, bo temu związkowi wciąż zagrażają byli partnerzy obojga małżonków i już wywołali kilka poważnych kryzysów.
Ala musiała znosić spotkania Pawła z Madzią (Anna Mucha), wciąż zastanawiając się nad tym, co ich naprawdę łączy. W zapewnienia, że to czysto koleżeński układ jakoś nie mogła uwierzyć. Instynkt jej nie zawodził, bo Zduński dla Madzi wciąż jest kimś znacznie więcej, niż tylko przyjacielem.

Paweł natomiast przeżył szok, kiedy we własnym domu spotkał Jurka Domańskiego (Michał Czernecki), czyli biologicznego ojca małej Basi (Gabriela Raczyńska).

Intryga DomańskiegoOpowieści o jego bankructwie i bezdomności niespecjalnie go wzruszyły. Wyczuł, że pojawienie się Domańskiego zwiastuje kłopoty. Teraz dowiemy się, że Jurek uknuje intrygę, w wyniku której w najbliższym otoczeniu Zduńskiej zacznie krążyć zabójczo przystojny Karol Kraft.

Reklama

W roli nowego bohatera zobaczymy 27-letniego Bartosza Wagę. Widzowie seriali znają go m.in. jako Dawida Wierzbickiego z "Barw szczęścia". 


Wciąż cię pamiętam!Zacznijmy jednak od początku: Domański załatwi byłej żonie wyjątkowo ciekawą i atrakcyjną pracę w Krakowie. Ala przyjmie nową posadę będąc zupełnie nieświadoma tego, że zawdzięcza ją Domańskiemu. Zmusi on kolegę Kacpra Krutę (Andrzej Deskur), żeby ją zatrudnił, powołując się na dawną przysługę.

Szybko na jaw wyjdzie, że Zduńska ma blisko współpracować z koordynatorem projektu z Kanady. To Karol Kraft, który (o czym dowiemy się z kolejnych odcinków) jest jej byłym chłopakiem. Mężczyzna od razu otoczy ją troskliwą opieką. Gdy dowie się, że Zduńska jest niezadowolona z hotelu, w którym ma zarezerwowany nocleg, pomoże jej znaleźć lepsze miejsce.

Wspominając ich dawny związek, da Ali do zrozumienia, że ich rozstanie musiało być błędem, skoro żadna następna dziewczyna nie zatarła wspomnienia o niej. W odpowiedzi na to Zduńska sama wyzna Karolowi, że ich kontakty są dla niej bardzo trudne, bo być może nadal coś do niego czuje...

Łatwo można się domyślić, że w najbliższym czasie Pawła Zduńskiego czekają nowe kłopoty i zacięta walka o uczucie żony z groźnym rywalem.


Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje