Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362944
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ala nie może mieć dzieci!

Ala (Olga Frycz) zmieni zdanie i zapragnie mieć ze Zduńskim (Rafał Mroczek) dziecko! Dlatego przejdzie specjalistyczne badania. Jaka będzie diagnoza?

Wstrząsająca diagnoza

- Bardzo chciałbym, żebyś miała brzuszek... A w nim na przykład... jeszcze jedną córeczkę dla mnie - usłyszała niedawno świeżo poślubiona żona Zduńskiego.

Reklama

Jak sama przyznała, na razie nie miała w planach ciąży, dlatego zbyła Pawła, mówiąc mu, że "musi to przetrawić".

Po kłótni o Magdę i romantycznym pojednaniu w Gdyni, temat dziecka powrócił. Ala zmieniła zdanie i pod wpływem męża zdecydowała się więc przebadać.

Niestety, po wizycie usłyszy od ginekologa złe wieści.

- Prawdopodobnie już nigdy nie zajdzie pani w ciążę - będzie brzmiała diagnoza.

Co na to Zduński? Będzie robił wszystko, by pocieszyć żonę, choć sam będzie załamany, że nie zostanie ojcem...

Nietypowa propozycja Magdy

Marszałkówna zwierzyła się niedawno Kindze, że bardzo chciałaby zostać matką. Nawet samotną... Dlatego ojcostwo zaproponuje właśnie żonatemu Pawłowi! Co na to Zduński, który nie może mieć dzieci z Alą?

- To jest dla mnie szok, jak Magda mogła wpaść na tak kretyński pomysł. Między Magdą i Pawłem jest uczucie, ale myślałem, że to uczucie przyjaźni...  - mówi serialowy brat bliźniak Pawła - Marcin Mroczek, czyli Piotrek.

- Ta propozycja była wynikiem chwilowej nostalgii, pustki, którą chciała wypełnić. Gdyby nad tym pomyślała, to ugryzłaby się w język - dodaje odtwórca roli Pawła - Rafał Mroczek.

- Magda dość naiwnie zakłada, że może mieć dziecko i zniknąć z życia Zduńskich - stwierdza Anna Mucha, czyli Madzia Marszałek. 

Olga Frycz, serialowa Ala, dodaje, że gdyby Paweł zdecydował się zostać ojcem dziecka Magdy, ich rodzina z pewnością by się rozpadła...

Tymczasem w "Kulisach serialu 'M jak miłość'" byliśmy świadkami tego, jak Marszałkówna całkiem na poważnie konsultuje swoje wyniki z lekarzem kardiologiem, pytając o ciążę.

Czyżby więc Zduński przystał na prośbę przyjaciółki? Tego dowiecie się z premierowych odcinków "M jak młość"!

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje