Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364207
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ala ma romans z szefem?

Kolejny tydzień nie zapowiada się dla naszych bohaterów miło, ale i tak zapraszamy na 1135. odcinek "M jak miłość". Co tym razem wydarzy się w serialu?


Reklama


Ala, mimo początkowych obaw, zdecyduje się na pracę z Karolem - choć nie będzie z tego powodu szczęśliwa.

- Nie zostawiłeś mi wyboru. To trochę nie fair, że albo pracuję z tobą, albo wcale! Zduńska odetchnie z ulgą dopiero, gdy jej były chłopak wyzna, że ma żonę - i jest w nowym związku szczęśliwy.

- Ty się ożeniłeś? Jestem w szoku. Pamiętam, jak mówiłeś, że małżeństwo to nie dla ciebie!

Kilka godzin później - po powrocie do Warszawy - dziewczyna na nowo straci jednak humor... Bo Domański uświadomi jej, że w firmie krążą już złośliwe plotki - o jej "związku" z Kraftem.  

- Gadałem z Kacprem, opowiedział mi... to i owo. W zasadzie same plotki, pewnie bzdurne...

Plotki mają to do siebie, że potrafią żyć własnym życiem... Czy "news" o romansie Ali z Karolem dotrze także do Pawła? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!

Ciężkie chwile czekają też Budzyńskiego. Werner poprosi kolegę, by towarzyszył mu podczas wizyty w przychodni - bo sam panicznie będzie się bał pobrania krwi. Andrzej sam również zgłosi się na badanie, na ochotnika. - Kolega potrzebuje duchowego wsparcia... Więc ja będę pierwszy!

A wieczorem odbierze niepokojący telefon z przychodni... - Przyszły wyniki krwi, oglądał je lekarz prowadzący... I prosił, żeby pan w trybie pilnym umówił się do niego na wizytę. Jaką diagnozę postawi specjalista? I jak choroba wpłynie na życie Andrzeja i Marty?

A w finale - miłosne perypetie Marii! Rogowska kolejny raz spotka się z Robertem... A jej mąż znów poczuje ukłucie zazdrości. Gdy Artur złośliwie skomentuje fakt, że umówiła się na "randkę", Maria wybuchnie:

- Po pierwsze, nie życzę sobie takich komentarzy, zwłaszcza przy dziecku! Po drugie, proszę cię, nie wydzwaniaj do mnie, nie pisz sms-ów... Nie chcę się ani z tobą spotykać, ani z tobą rozmawiać!

Za to Rogowski tego samego dnia umówi się również z Teresą.... A kochanka znów spróbuje nim manipulować - i oczernić Marię. Do czego doprowadzi jej kolejna intryga? Odpowiedź tylko na antenie Dwójki - już we wtorek, 14 kwietnia!

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje