M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 348923
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ala i Paweł zamieszkają w nawiedzonym domu

Widząc, jak bardzo Pawłowi (Rafał Mroczek) zależy na rodzinie, Ala (Olga Frycz) ostatecznie zrezygnuje z wyjazdu do Anglii i zgodzi się zamieszkać w Grabinie. Wynajmą dom, który okaże się… nawiedzony i przeklęty…


Reklama

Paweł - ku wielkiemu niezadowoleniu żony - bardzo poważnie zainteresuje się propozycją Marka (Kacper Kuszewski), by wspólnie prowadzili rodzinny biznes w Grabinie. Chodzi o uruchomienie dużej - bodaj największej w całym regionie - przetwórni warzyw i owoców.

A Franek (Piotr Nerlewski) - na prośbę Mostowiaka - znajdzie stary dom do wynajęcia, w którym młodzi Zduńscy mogliby zamieszkać na wsi. Jednak Ala nadal będzie chciała wyjechać z Polski, bo uzna, że w Anglii zdecydowanie szybciej odkują się finansowo.

Cała rodzina Mostowiaków, na czele z Barbarą (Teresa Lipowska) i Marią (Małgorzata Pieńkowska), postanowi za wszelką cenę zniechęcić ją do emigracji.

Widząc, jak bardzo Pawłowi zależy na rodzinie, Zduńska ostatecznie ulegnie i zgodzi się zamieszkać w Grabinie. Nastąpi to w 1176. odcinku “Emki" (emisja we wtorek 17 listopada w TVP2).

Siedem lat pecha

Niestety, ich pierwsze wspólne chwile w nowym domu nie będą szczęśliwe. Na dzień dobry stłuką lustro. Przesądna Ala uzna, że teraz czeka ich siedem lat nieszczęścia.  

Poza tym cały czas będzie wyraźnie niezadowolona z zamieszkania na wsi. Ewie (Dominika Kluźniak) zwierzy się, że jednak zdecydowała się przyjąć pracę dla firmy w Anglii i planuje wysyłać materiały przez Internet.

Tymczasem Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) zacznie straszyć Mostowiaków, że dom, który wynajęli Ala i Paweł, jest "przeklęty" i "nawiedzony"...

Potem w pójdzie do młodych Zduńskich, by w sekrecie przed nimi odczynić złe uroki.

Duchy i upiory

A Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Kuba Jankiewicz), którzy podsłuchają rozmowę dziadków na temat rzekomo nawiedzonego domu, wtajemniczą w temat małą Basię (Gabrysia Raczyńska), córkę Ali.

Rezolutna dziewczynka postanowi wykorzystać ten argument za powrotem do Warszawy, co długo jeszcze pozostanie głównym celem jej działań. Wynajmie kuzynów, by oszukali jej rodziców i sami udawali duchy i upiory... Tak, by Paweł z Alą wpadli w panikę i jak najszybciej wyprowadzili się z Grabiny.

Do Pawła i Ali przyjadą też pierwsi goście: Piotrek (Marcin Mroczek) z Kingą (Katarzyna Cichopek). Podczas gdy Kinga będzie zachwycać się gwiazdami w Grabinie, Ala wyzna cicho, że marzy o tym, by jak najszybciej uciec ze wsi...

Dowiedz się więcej na temat: 'M jak miłość'

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje