Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367433
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ala i Paweł biorą ślub!

Wbrew przewidywaniom Madzia (Anna Mucha) wcale nie stanie na drodze do szczęścia Ali (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek). Efekt? Narzeczeni przypieczętują swoją miłość w Urzędzie Stanu Cywilnego. Sprawdź szczegóły!


Reklama

Zdradzamy, że Ala i Paweł pobiorą się w 1076. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 9 września). Przed uroczystością zaślubin narzeczeni otrzymają błogosławieństwo od Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz), seniorów rodu Mostowiaków.

Nietypowe prezenty ślubne

W ferworze przygotowań panna młoda zgubi swoje ślubne buty. Na szczęście znajdzie je dziadek Stefan (Zbigniew Waleryś), który opowie Ali historię swojego upadku - wydarzeń, które doprowadziły go na skraj nędzy. Dziewczyna zaprosi go na ślub, ale zawstydzony Stefan odmówi.

Parę młodą odwiedzi też w domu Jurek (Michał Czernecki), biologiczny ojciec małej Basi (Gabrysia Raczyńska).

- Wycofałem z sądu swój pozew o przywrócenie praw rodzicielskich - poinformuje.

Ala zrobi mężowi nietypowy prezent: sama zaprosi Madzię na wesele. To będzie niespodzianka dla Pawła. Udana, bo Madzia dołączy do wszystkich gości.

Cała rodzina w USC

Na uroczystości w USC zjawi się niemal cała rodzina: Lucjan i Barbara, Piotr (Marcin Mroczek) z Kingą (Katarzyna Cichopek), Maria (Małgorzata Pieńkowska) z Arturem (Robert Moskwa), Marta (Dominika Ostałowska) z Andrzejem (Krystian Wieczorek), Marcin (Mikołaj Roznerski) z Kasią (Agnieszka Sienkiewicz) oraz Marek (Kacper Kuszewski) i Janka (Joanna Osyda). Jankowi (Jacek Lenartowicz) na ślubie i weselu będzie towarzyszyła Olga (Marta Ścisłowicz), siostra Ali. I to właśnie ona złapie ślubny wianek! Czy to znak, że będzie następną panną młodą? Niewykluczone, zważywszy na to, że na weselu Janek umówi się z Olgą na randkę...

Mistrzowie parkietu

Na weselu, które zostanie zorganizowane w Bistro za Rogiem, prym wśród gości będzie wiódł Lucek. Kasia i Marcin okażą się wicemistrzami parkietu zaraz za... Barbarą i Luckiem

 Najszczęśliwsza tego dnia będzie mała Basia. W końcu udało jej się dopiąć swego: doprowadziła do ślubu ukochanej mamy z uwielbianym przez nią Pawłem!

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia ze ślubu i wesela Ali i Pawła!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje