Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365139
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Agnieszka w końcu powie Tomkowi o dziecku!

Wkrótce Tomek (Andrzej Młynarczyk) nareszcie dowie się, że Agnieszka (Magdalena Walach) urodzi jego dziecko. Wścieknie się, że Olszewska tak długo go okłamywała… Sprawdź szczegóły!


Reklama

Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) będzie miała wielkie pretensje do Tomka o to, że pracuje niemal non stop i praktycznie w ogóle nie ma czasu dla rodziny.

A gdy któregoś razu okaże się, że Tarnowska nie może w środku dnia odebrać Wojtusia (Feliks Matecki) ze szkoły, zdesperowana zwróci się w końcu o pomoc do... Agnieszki (Magdalena Walach). 

Zostaną przyjaciółkami?

Tak się szczęśliwie złoży, że Olszewska akurat wyjdzie ze szpitala, więc z wielką ochotą zgodzi się zająć Wojtusiem.

Przy okazji chłopiec wyzna byłej partnerce swojego taty, że ma poważne problemy w szkole. Koledzy wyśmiewają go, odkąd powiedział głośno o tym, że podoba mu się jedna z dziewczynek - Amelka Pająk.

Od tej pory Joannę i Agnieszkę zacznie łączyć nić sympatii. Olszewska nie ujawni jednak Tarnowskiej, że urodzi córeczkę Chodakowskiego...

Baby w planach

Tymczasem Tomek z Asią dostaną zaproszenie na pożegnalną imprezę u Wojtka (Mateusz Janicki), którą lekarz zorganizuje przed swoim wyjazdem do Kuwejtu.

Niestety, okaże się, że Chodakowski musi wrócić do pracy i Tarnowska pojedzie w końcu bez ukochanego... A na miejscu przekona się, że pozostali goście też nie dotarli. Tym sposobem Asia będzie z Wojtkiem sam na sam. A gdy oboje zaczną tańczyć, do mieszkania nagle wejdzie spóźniony Tomek, który wybuchnie zazdrością i o mały włos nie rzuci się na rywala z pięściami.

Po wyjściu od Wojtka Asia uświadomi jednak policjantowi, że popełnił błąd, bo wcale nie miał powodu do złości. Udobrucha tym ukochanego. Przy okazji Chodakowski wyzna, że przemyślał sprawę i chciałby jednak mieć kolejne dziecko... Właśnie z nią. W efekcie Tarnowska od razu umówi się do ginekologa, by dowiedzieć się, jak najszybciej zajść w ciążę...

Wyzna prawdę

W tym samym czasie Marcin (Mikołaj Roznerski) po raz kolejny spróbuje ostrzec Agnieszkę, że sama nie poradzi sobie z wychowaniem córki. Za jego namową w 1193. odcinku (emisja we wtorek 19 stycznia w TVP2) Olszewska wyzna Tomkowi prawdę o dziecku, by w razie jej śmierci mógł zaopiekować się ich córką. Chodakowski wścieknie się, że dotąd Agnieszka go okłamywała.

Ich rozmowę przerwie nagły atak bólu Olszewskiej. Tomek wezwie lekarza...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Młynarczyk | Magdalena Walach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje