Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367466
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz umie dokopać!

Jakie sporty poleca na lato Agnieszka Sienkiewicz, czyli Kasia Mularczyk z "M jak miłość"? Przede wszystkim, aktorka uwielbia wodę - jak na dziewczynę z Mazur przystało!


Reklama

- Trochę żeglowałam, lecz patentu nie mam. Bałabym się wziąć odpowiedzialność za całą ekipę. Woda to moje dzieciństwo. Uwielbiam jeziora, nie lubię za to basenów i ograniczeń, jakie stwarzają - zdradza gwiazda w rozmowie z magazynem "Logo". I wyznaje, że jej ulubiony sport to... kick-boxing! 

- Chodziłam na jogę, jednak zrozumiałam, że zamiast się uspokajać czy rozciągać, muszę wyrzucić wszystko, co się we mnie kumuluje. A jest tego trochę. Fajnie okładać na oślep worek treningowy! - rzuca ze śmiechem Agnieszka. Aktorka żałuje też trochę, że nie może uprawiać sportów ekstremalnych - i że czasem brakuje jej samodyscypliny...

- Poszłam kiedyś na ściankę wspinaczkową, spodobało mi się, podekscytowana myślałam, że będę kontynuować... Na euforii się skończyło. Lubię adrenalinę, lecz nawet w umowach mam wpisane, że muszę dbać o swoje zdrowie, więc regularne uprawianie sportów ekstremalnych nie wchodzi w grę.

Co wydarzy się w życiu serialowej Kasi po wakacjach?

Choć Marcin (Mikołaj Roznerski) zwalczył o miłość Kasi, nie jest pewne, czy będzie umiał podtrzymać płomień swoich uczuć. Dziewczyna juz raz mu zaufała i bardzo się rozczarowała. Czyżby Chodakowski znów zamierzał ja porzucić?- Dużo się wydarzy, zarówno w relacjach z kobietami, jak i bratem. Powróci też jego matka i pojawi się ojciec. Razem ze scenarzystami zależy nam, żeby Marcin trochę dorósł, jednocześnie mogę zapewnić, że on nigdy nie założy kapci - powiedział Mikołaj Roznerski w wywiadzie dla "TV14".

Zdradzamy, że w 1073. odcinku "M jak miłość" Janka udzieli błogosławieństwa związkowi Chodakowskiego i Kasi, jednak dziewczyna wyczuje, że intencje Mostowiaczki nie są szczere. Po upojnym wieczorze z Chodakowskim obudzi się w środku nocy i ze łzami o oczach wyzna, że dłużej takiej sytuacji nie wytrzyma...

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Agnieszka Sienkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje