Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367431
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz porzuci Mostowiaków!

To czas wielkich zmian dla Agnieszki Sienkiewicz, czyli Kasi Mularczyk z "M jak miłość". Popularna aktorka, która w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" wytańczyła sobie Kryształową Kulę, rozstała się nie tylko z ukochanym, ale także postanowiła pożegnać się z "Emką"!Reklama

Mamy smutną wiadomość dla fanów 30-letniej Agnieszki Sienkiewicz: na przełomie marca i kwietnia  przyszłego roku grana przez nią Kasia Mularczyk zniknie z sagi rodu Mostowiaków. Podobno z zamiarem odejścia z najpopularniejszego serialu w Polsce nosiła się od dawna, bo czuła potrzebę zmian i rozwoju. To ona złożyła rezygnację z pracy w "Emce". Lecz - wbrew plotkom - wcale nie nastąpiło to po wygranej w "Tańcu z gwiazdami", a już dwa miesiące wcześniej.

- Rzeczywiście, Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z "M jak miłość" - potwierdza nam Aldona Wleklak, PR Manager aktorki.

- Nie oznacza to jednak wcale, że zniknie z telewizji. Wiosną na pewno zobaczymy ją w kolejnej serii polsatowskich "Przyjaciółek". Myślę, że już wkrótce będę mogła więcej powiedzieć na temat planów zawodowych Agnieszki, która właśnie wraca z zasłużonych wakacji i odda się pracy w teatrze.

Jak udało się nam dowiedzieć, nie ma kropli prawdy w informacjach, że Agnieszka Sienkiewicz zdecydowała się odejść z "Emki", bo Nina Terentiew złożyła jej propozycję nie do odrzucenia, czyli zagrania głównej roli w jednym z nowych seriali Polsatu, a tym samym zostania kolejną twarzą stacji Zygmunta Solorza.

- Odkąd Agnieszka odniosła sukces w boku Stefana Terrazzino, stała się obiektem najrozmaitszych plotek i spekulacji - podkreśla Aldona Wleklak. - Tylko w ciągu jednego tygodnia przypisano jej dwa romanse! A to kompletna bzdura! Agnieszka zajmuje się pracą, a nie romansami.

Faktycznie, media najpierw podawały, że miejsce Macieja Marczewskiego w sercu Agnieszki Sienkiewicz zajął Jerzy Grzechnik, wokalista i aktor teatru Studio Buffo. Inne zaś "wrobiły" ją w romans z aktorem Mikołajem Roznerskim, z którym pracuje na planie "M jak miłość".

Na szczęście Agnieszka ma duży dystans do mediów i nie przejmuje się plotkami - komentuje Aldona Wleklak.

Śmierć, wyjazd lub inna aktorka

Pozostaje jeszcze kwestia tego, w jaki sposób grana przez Agnieszkę Sienkiewicz Kasia Mularczyk zniknie z sagi rodu Mostowiaków. Przypomnijmy, że jej bohaterka spodziewa się dziecka z Marcinem Chodakowskim (Mikołaj Roznerski). Produkcja serialu trzyma na razie w tajemnicy losy Mularczykówny. W grę wchodzi śmierć bohaterki, wysłanie jej za granicę lub zastąpienie Agnieszki inną aktorką.

Tymczasem fani aktorki są niepocieszeni. Założyli w serwisie Facebook.com profil "Nie pozwolimy odejść Agnieszce Sienkiewicz z "M jak miłość". W ciągu dwóch dni polubiło go ponad 2600 fanów, którzy apelują: "Miejmy nadzieje, że Agnieszka nie odejdzie z "M jak miłość" . Bez niej to nie będzie to samo. Agnieszko, jeśli widziałaś tę stronę,  zastanów się jeszcze. Twoi fani uwielbiają Cię w roli Kasi. Dziękujemy, jeśli to przeczytałaś. Kochamy Cię!".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Agnieszka Sienkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama