Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362019
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Agnieszka Olszewska w poszukiwaniu miłości

Choć wszystkie dotychczasowe związki Agnieszki kończyły się fiaskiem, ona nigdy nie przestała wierzyć w miłość...

Mówiąc o idealnym mężczyźnie, zawsze ma na myśli Tomka (Andrzej Młynarczyk). To on był miłością jej życia i to do niego porównuje facetów, których spotyka. Agnieszce (Magdalena Walach) dane było tylko przez chwilę poczuć smak prawdziwego szczęścia, gdy zaraz po zerwaniu z Robertem (Marek Szkoda), spędziła pełną namiętności noc w ramionach Chodakowskiego. Dziewięć miesięcy później urodziła córeczkę, która jest dla niej najpiękniejszą pamiątką po zmarłym ukochanym.

Romantyczna historia

Reklama

Kiedy w 2010 roku Olszewska przeprowadziła się ze Szczecina do Warszawy, Tomek był jedyną osobą, którą znała w stolicy. Przed laty, gdy chodzili do liceum, byli parą, ale ich drogi rozeszły się po maturze. Agnieszka wyszła za mąż za ich wspólnego kolegę... Po tragicznej śmierci męża miała nadzieję, że uczucie łączące ją kiedyś z Chodakowskim wybuchnie na nowo. On jednak był wtedy do szaleństwa zakochany w żonie i odrzucił jej miłość. Po wyjeździe Małgosi (Joanna Koroniewska) do USA zapragnął zbliżyć się do dawnej ukochanej, ale tym razem to ona była zajęta.

Dopiero stojąc przed ołtarzem u boku Roberta, uświadomiła sobie, że tylko Chodakowski może uczynić ją szczęśliwą. W ostatniej chwili zrezygnowała ze ślubu z Wolińskim. Prosto z kościoła pojechała do Tomka, który przyjął ją z otwartymi ramionami. Tymczasem w jego życiu pojawiła się Joasia (Barbara Kurdej-Szatan). Stracił dla niej głowę... Olszewska, choć urodziła Chodakowskiemu córkę, musiała pogodzić się z tym, że przegrała rywalizację o miejsce w jego sercu.

Igranie z uczuciami

- Agnieszka, jak każda kobieta, potrzebuje czułości, przyjaźni, ciepła - mówi o swej bohaterce Magdalena Walach. - Kurczowo łapie się każdej szansy na miłość - dodaje. Na liście sercowych podbojów Olszewskiej jedno z najwyższych miejsce zajmuje Budzyński (Krystian Wieczorek), z którym zaszła w ciążę. Niestety, gdy poroniła, Andrzej wrócił do Marty (Dominika Ostałowska) i ożenił się z nią.

Agnieszka nie znalazła też szczęścia u boku Marcina (Mikołaj Roznerski), ale - prawdę mówiąc - nigdy nie traktowała związku z nim poważnie. Chodakowski pocieszył się po rozstaniu z nią w ramionach Kasi (Agnieszka Sienkiewicz), a po śmierci narzeczonej związał się z Izą (Adriana Kalska). Kto wie, być może gdyby Olszewska nie odtrąciła zakochanego w niej do szaleństwa Adama Wernera (Jacek Kopczyński), jej losy potoczyłyby się inaczej i nie musiałaby wciąż pędzić za miłością?

Szansa na szczęście

W 2017 roku los uśmiechnął się do Agnieszki, stawiając na jej drodze Jacka (Jan Wieczorkowski), który już kiedyś przegrał walkę o jej względy z... Tomkiem. Okazało się, że nigdy o niej nie zapomniał. Tym razem Olszewska - po wielu wahaniach i perypetiach - dała mu szansę. Zdradzamy, że w związku Olszewskiej i Mrozowskiego pojawi się kryzys spowodowany brakiem zaufania.

- Od jakiegoś czasu czuję, że coś się zmieniło, że masz o coś do mnie żal... - powie Jacek w powakacyjnym odcinku "Emki".

- Jacek, powiedz mi. Czy ty jesteś ze mną szczery?

- Zawsze, w każdej sprawie. A dlaczego pytasz?

- Tak po prostu chciałam to usłyszeć. Czasem kobieta, nawet w najlepszym związku, potrzebuje takiej deklaracji - tajemniczo odpowie Agnieszka.

Czy u boku Jacka pani prokurator znajdzie w końcu prawdziwą miłość i zapomni o

sercowych porażkach i niepewności? Czy jej pogoń za ideałem wreszcie dobiegnie końca? a.im.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje