M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 339472
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Agnieszka i Jacek rozstaną się?

Agnieszka (Magdalena Walach) wyzna Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), że nie jest pewna, czy chce nadal być z Jackiem (Jan Wieczorkowski). - Dla niego liczy się tylko biznes - westchnie i doda, że Mrozowski wcale nie jest dobrym człowiekiem!

W 1385. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 1 października o godzinie 20.55) Agnieszka odwiedzi Joasię i nieoczekiwanie oznajmi jej, że coraz częściej myśli, iż Jacek nie jest mężczyzną, u boku którego chciałaby spędzić resztę swojego życia.

Reklama

- Te jego wszystkie biznesy... - westchnie.

Chodakowska wprost zapyta ją, czy Mrozowski łamie prawo, by osiągać jak największe zyski.

- Nie... Wszystko jest zgodne z prawem. Ale dla niego liczy się tylko biznes i jest w tym absolutnie bezwzględny, bezkompromisowy. Wiesz, zero skrupułów - powie jej Olszewska.

- Nie szanuje ludzi i czasem pogrywa z nimi naprawdę cholernie ostro - doda.

Joasia będzie w szoku. Stwierdzi, że to, co o Jacku mówi Agnieszka, nie może być prawdą!

- Nie wierzę! To do niego nie pasuje... Tyle nam pomógł, zawsze był taki dobry, przyjacielski, ciepły - stanie w obronie Mrozowskiego.

- Po prostu znałyśmy tylko jedną jego twarz - wyszepcze Olszewska, a gdy Asia zapyta ją, czy próbowała porozmawiać o tym z Jackiem, powie, że tak, ale on po prostu ją zbył.

- Nie ufa mi, ucina wszystkie rozmowy. A ja nie chcę za bardzo naciskać, bo boję się tego, co mogłabym usłyszeć. Nieźle się wpakowałam... - wyzna.

Chodakowska ze współczuciem pokiwa głową.

- Nie wiem nawet, co ci doradzić. Tak mi przykro - przytuli przyjaciółkę.

Agnieszka nieoczekiwanie stwierdzi, że tylko jedna osoba wiedziałaby, co powinna zrobić.

- Tomek... Dla niego wszystko było proste - szepnie.

Łzy napłyną Joasi do oczu.

- Tak strasznie za nim tęsknię... Myślałam, że z czasem będzie mniej boleć. Ale nie, boli tak samo - powie.

- Kiedyś w końcu przyjdzie taki czas, że będziesz musiała zamknąć ten rozdział. Czy tego chcemy, czy nie... życie toczy się naprzód i nic z tym nie można zrobić - stwierdzi Agnieszka.

Tymczasem zbliżać się będzie termin powrotu Jacka do Polski... Czy Olszewska da Mrozowskiemu jeszcze jedną szansę, czy jednak zdecyduje się zakończyć ich związek?  

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje